ye-logo.v1.2

У Славуті матері загиблого в АТО десантника виділили близько 460 тисяч гривень на житло

Суспільство 1577
Родичам загиблих атовців дають не житло, а кошти на його придбання
Родичам загиблих атовців дають не житло, а кошти на його придбання. Фото: evrovektor.com

Родина полеглого героя зможе сама обрати помешкання.

Матері загиблого у зоні АТО героя зі Славутчини Володимира Марковського виділили кошти на придбання житла. За словами міського голови Славути Василя Сидора, кошти вже надійшли на рахунок Ліни Марковської, за які вона сама має підібрати собі житло в межах передбаченої суми – близько 460 тисяч гривень.

«Це правильний підхід, це реально й актуально, адже програма дає можливість людям дійсно придбати необхідне житло. Тому що та процедура, яка була – через тендерні закупівлі – себе не виправдала. Сподіваємося, наступного року учасники АТО зможуть також отримати квартири», - каже міський голова.

Як зауважує Василь Богданович, на квартирному обліку наразі перебуває більше 10 пільговиків, однак вони не мають першочергового права на отримання житла.

Нагадаємо, Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 19.10.2016 року № 719, для сімей загиблих військовослужбовців, які брали безпосередню участь в антитерористичній операції, передбачається субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на будівництво (придбання) житла.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую