ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

Вже відзавтра хмельничани можуть зареєструватися на пробне ЗНО

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 1048
Можна спробувати свої сили з тестами з різних предметів
Можна спробувати свої сили з тестами з різних предметів. Фото: gazeta.lviv.ua

Участь у ньому – платна.

 Мешканці Хмельниччини вже незабаром зможуть перевірити знання під час пробного зовнішнього незалежного оцінювання. Реєстрація учасників розпочинається 10 січня і триватиме до 31 січня. Про це повідомляє сайт osvita.ua.

«Участь у пробному ЗНО є важливою складовою підготовки до тестування. Завдання, що створюються у формі предметних тестів, відповідають програмам зовнішнього незалежного оцінювання, характеристикам та структурі сертифікаційних робіт, а процедура проведення є максимально наближеною до процедури проведення основного ЗНО», - йдеться в повідомленні.

Кожен зареєстрований учасник зможе взяти участь у пробному ЗНО з української мови та літератури, а також в одному з тестів за вибором - історії України, математики, біології, географії, фізики, хімії, англійської, іспанської, німецької, російської, французької мов.

Як і в попередні роки, пробне ЗНО проводиться з метою ознайомлення випускників шкіл та абітурієнтів із процедурою проведення зовнішнього незалежного оцінювання, структурою та змістом тестового зошита, порядком доступу до пункту тестування, робочого місця тощо.

Пробне тестування з української мови та літератури відбудеться 1 квітня, тестування з інших предметів - 8 квітня 2017 року.

Участь у пробному зовнішньому незалежному оцінюванні є платною. Вартість одного тестування з одного тестового предмета у 2017 році складає 129 грн.

Реєстрація на пробне ЗНО здійснюється регіональним центром оцінювання якості освіти.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую