ye-logo.v1.2

Хмельничанам розповіли про реформи в юстиції

Суспільство 1735
У відомстві розповіли про роботу в минулому році і плани на 2017 рік
У відомстві розповіли про роботу в минулому році і плани на 2017 рік. Фото: автора

Керівники відомства прозвітували про роботу за минулий рік.

За результатами роботи у 2016 році управління Державної виконавчої служби Хмельниччини, згідно показника фактичного виконання судових рішень зайняла друге місце в країні. За підрахунками, в області виконується чверть усіх рішень Про це повідомив начальник Головного територіального управління юстиції у Хмельницькій області Віктор Худняк.

За його словами, ще одним досягненням року став оновлений склад відомства. Тоді як у 2015 році в управлінні юстиції нараховувалось понад 1100 штатних працівників, а в грудні 2016 - вже 520. Майже 200 призначили на конкурсній основі, до того ж, більшість з них віком до 35 років.

«Ефективні реформи в органах державної влади можна робити і потрібно. Альтернативи немає. За своїм потенціалом область може стати одним із регіонів-лідерів, які мають виводити Україну на новий якісний рівень», - сказав Віктор Худняк.

Крім того, за словами заступника начальника головного управління юстиції з питань державної реєстрації Світлани Лисюк, Хмельниччина - лідер серед областей країни в передачі повноважень від реєстраційної служби до місцевої влади.

«Ми успішно впровадили цю реформу, на сьогодні в області є 60 суб'єктів державної реєстрації, що забезпечують повноваження у сфері державної реєстрації речових прав на нерухоме майно, 34 реєстрації бізнесу. Це в свою чергу призвело до покращення якості надання адмінпослуг», - додала вона.

Серед інших новацій – видача свідоцтва про народження дитини у 20 пологових будинках області. Такою послугою скористалися майже 3 тисячі сімей.

Нагадаємо, у 2017 році безоплатна вторинна правова допомога стала доступною для більшої кількості людей, а вже у лютому, як обіцяють, має запрацювати державний реєстр боржників.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую