ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Кам’янці-Подільському відкриється військовий інститут

Суспільство 6631
За 3 роки зросла чисельність військових у місті
За 3 роки зросла чисельність військових у місті. Фото: з архіву

В місті готуватимуть більше офіцерів.

 Чисельність військовослужбовців Збройних сил України у Кам’янці-Подільському за три роки зросла з 300 до двох з половиною тисяч. За словами міського голови Михайла Сімашкевича, вже цього року в місті відкриються військовий факультет і військовий інститут.

«У продовж трьох років у місті вживали заходи з розширення військових частин. У зв'язку з тим, що за три роки кількість військових в місті збільшилася з 300 до 2,5 тисяч, з 1 квітня розпочне працювати факультет військової підготовки, а з 1 вересня – відновлення військового інституту, - збільшаться і надходження до бюджету», - сказав Михайло Сімашкевич під час засідання колегії ОДА.

За його словами, середня заробітна плата військових буде складати близько 9 тисяч гривень, що дасть змогу підвищити коефіцієнт середньої зарплати по місту.

Наразі у Кам’янці-Подільському навчають студентів за програмою підготовки офіцерів запасу інженерних військ на кафедрі військової підготовки Кам’янець-Подільського національного університету імені Івана Огієнка університету. Також функціонує Кам’янець-Подільський ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую