ye-logo.v1.2

“А що для вас означає благодійність?” –

Суспільство 4807

запитали ми у відомих в області Микол перед днем святого миколая

Микола Малий, голова ради хмельницького об’єднання “Будівельний кластер”:
“Для мене благодійність — це святе діло. Допомагати потрібно завжди. І не тільки тоді, коли хтось просить. В моєму розумінні благодійність — це не якийсь широкий жест. І справа навіть не в грошах. Допомагати потрібно навіть тоді, коли, наприклад, не маєш особливо чим поділитися, але можеш дати гарну пораду, допомогти людині з роботою, врешті, поділитися останнім. Є таке поняття як людяність. Так от — вона притаманна лише справжнім благодійникам. Завжди помітно, які вчинки людина робить від щирого серця, а які заради власної похвали”.

Микола Мазур, художник:
“Бути милосердним, милим серцю, добрим, чуйним, співчутливим, допомагати у скрутну хвилину – це для мене і є милосердя. Те, що й для усіх, нічого особистого чи особливого. Головне – жити по совісті й не забувати про десять заповідей Господніх. Аби пройти життєвий шлях, відведений нам Богом, з гідністю. Потрібно поводити себе з іншими так, як би ти хотів, аби чинили з тобою. А говорити про свої подвиги – негарно. Якщо хочеш зробити благодійний вчинок, то зроби його і не чекай за це дяки. Бо це вже не благодійність, а самовихваляння і піар... Я хочу подарувати обласному центру свою скульптуру „Віра. Надія. Любов”. Її вже давним-давно мали  б встановити у Хмельницькому, але все недостатньо грошей. Я закликаю хмельничан бути милосердними до неї і  сподіваюся, що дуже скоро „Віра. Надія. Любов”, таки, прикрасять наше місто”.

Микола Дерикот, голова обласної ради:
“Коли я був керівником сільськогосподарського підприємства, цукрового заводу на Старокостянтинівщині, постійно займався благодійництвом. Ми матеріально допомагали вдовам ветеранів Великої Вітчизняної війни, самим ветеранам, багатодітним родинам, будинкам-інтернатам. Завжди стежили, щоб ті, хто потребує допомоги, отримували її.
Зараз же, як голова обласної ради, вважаю одним зі своїх головних обов’язків лобіювати   на державному рівні питання благодійної допомоги. Вона не повинна обкладатися податком! А що виходить: підприємство отримало прибутки, і на ці гроші купило, приміром, подарунки для дітей з дитячого будинку. І заплатило за це податки. Такого бути не повинно. І відміна цього податку стимулюватиме підприємців робити благодійні кроки”.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую