ye-logo.v1.2

Хмельницьких підприємців виганяють з ринку

Суспільство 2976 4

Сьогодні під стінами міськвиконкому пройшов мітинг, на який прийшли працівники ринків, розташованих на вулицях Проскурівського підпілля та Соборній.

Близько двох сотень підприємці вийшли на вулицю з вимогою дати їм працювати. А все через те, що з 1 січня вони (ті, котрі працюють у секторі ринку «Ранковий», який у народі називається «алейкою») мають залишити свої торгові намети. «Куди нам іти? - обурювалися підприємці. – Чому закривають ринок? Чому не пропонують нам інше місце?». На ці запитання вони хотіли отримати відповіді від міського голови Хмельницького Сергія Мельника. Однак Сергій Іванович відсутній у місті, а тому до людей вийшла начальник управління торгівлі Валентина Москалюк. «Ми вам пропонували місця на інших ринках, а ви там не хочете працювати, - повідомила Валентина Іванівна. – А наметів на алейці не повинно бути! І не буде! Давайте свої пропозиції». Врешті-решт підприємці прийняли резолюцію, в якій вимагають скасувати рішення влади про закриття сектору ринку, зобов’язати адміністрацію ринку продовжити угоди з ними, припинити переслідування підприємців. Інакше вони оголосять безстрокову акцію та будуть звертатися до Президента України та міжнародних правозахисних організацій. До речі, привезли підприємці міському голові ялинку, яку «одягнули» в шкіри від гранату, гнилі мандарини, стрічку з написами платежів, які воні сплачують тощо.

Коментарі:

Ирина 24.12.2010 19:03

мета предлагали,знаю точно, только нам они не подходят.

22222 22.12.2010 22:47

Порівняйте нашого мера з іншими. Хмельницький мер номінується на премію "Людина року" 1 грудня 2010 року підведені підсумки першого етапу експертного визначення претендентів на здобуття щорічної премії загальнонаціональної програми «Людина року» за вищі професійні і громадські досягнення. Програма передбачає присудження титулу «Людина року» найбільш видатним особистостям України, які досягли значних успіхів у найважливіших для держави сферах професійної і громадської діяльності. Відповідно до проміжних підсумків експертного опитування станом на 1 грудня визначена перша десятка лідерів на здобуття лауреатських звань у кожній з номінацій (в алфавітному порядку): «Міський голова року» 1. Гройсман Володимир (Міський голова м.Вінниця) 2. Кравченко Сергій (Міський голова м.Луганськ) 3. Мальцев Олександр (Міський голова м.Макіївка) 4. Мельник Сергій (Міський голова м.Хмельницький) 5. Новацький Володимир (Міський голова м.Южне) 6. Онутчак Василь (Міський голова м.Яремча) 7. Осадчий Олег (Міський голова м.Керч) 8. Савчук Василь (Міський голова м.Біла Церква) 9. Соколов Олександр (Міський голова м.Чернігів) 10. Хмельнюк Валерій (Міський голова м.Іллічівськ) Експертне визначення триває, інформація про претендентів буде постійно оновлюватися, остаточні підсумки експертного опитування будуть сформовані наприкінці 2010 року та оголошені на підсумковій прес-конференції програми «Людина року» в середині січня наступного року. Програма "Людина року

ya 22.12.2010 19:48

Тут палка в двух концах. 1. Жалко предпринемателей. 2. Не фиг носом крутить - им предлагали места на базаре, а они хотят в центре города. А вообще мне кажется, что их использовали с ОГА, т.к не зря к ним выходил зам губернатора Гураль. С каких это пор кто-то с ОГА выходит к пикитрующим горисполком? Странно как-то это всё.

Іван Васильович 22.12.2010 18:04

Мельник С.І. нелегітимний мер нашого міста. Фальсифікатор мать його...

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую