ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

“Роздав серце кожному”: у Хмельницькому попрощалися з легендарним артилеристом 79 бригади Андрієм Рибцовим

Суспільство 7658
На похорон прийшли сотні людей
На похорон прийшли сотні людей. Фото: автора

У чоловіка не витримало серце.

 У Хмельницькому сьогодні, 13 березня, попрощалися із артилеристом 79 окремої десантно-штурмової бригади Андрієм Рибцовим. Капітан «Балу» помер у віці 56 років від обширного інфаркту.

“У нього було велике серце, яке він роздавав кожному з нас. От воно й не витримало”, - кажуть ті, хто знав «Балу». А любили його всі, від малих дітей до підлеглих військовослужбовців, які жартома називали його татом і мамою.

«Він хоч і народився в Росії, але вважав Україну Батьківщиною, любив її і був справжнім патріотом. Був моєю опорою і моїм другом. Не знаю, як я тепер без нього”, - сказала на прощанні з ним дружина Наталія.

Прощалися з Андрієм Івановичем у будинку культури Національної академії Державної прикордонної служби України імені Б.Хмельницького. Віддати шану легендарному офіцерові прийшли рідні, друзі, побратими, представники влади і небайдужі хмельничани. Сліз не стримували і чоловіки.

«Таких людей в ЗСУ одиниці. Він був талановитий у своїй справі. 70 відсотків усієї легендарної слави нашого батальйону – його особиста заслуга. Коли з’являвся Андрій Іванович, всі знали, що все буде добре. Він залишиться у нашій памяті. Він завжди був веселим, такий добрий ведмідь Балу. Ніколи не ображав нікого, хоч і міг сказати місце слівце, але тільки по ділу», - говорить Андрій Рябека, який служив з покійним офіцером.

Міському голові Олександру Симчишину, який добре знав Андрія Івановича, покійний напередодні трагічного дня телефонував. Але Олександр Сергійович каже, не чув дзвінка, а передзвонювати не став, бо пропущений виклик побачив пізно. Сподівався наступного дня зустрітися на турнірі і поговорити. Однак вже вранці дізнався про його смерть.

“Андрій Іванович, коли телефонував, завжди просив допомогти всім, але не собі. Я хочу попросити пробачення у Вас, Андрію Івановичу, що не взяв слухавку і не поспілкувався. Саме завдяки таким людям тримається наша держава, завдяки таким на більшій території країни в нас мир. Його усім буде не вистачати», - сказав міський голова.

Андрій Іванович проходив службу по мобілізації в період з серпня 2014 року по серпень 2015 року в 79 десантно-штурмовій бригаді, був нагороджений орденом Богдана Хмельницького III ступеня. Він відомий волонтер, голова Хмельницької Спілки учасників бойових дій, Хмельницької обласної філії ГО «Українська асоціація інвалідів АТО». Поховають артилериста «Балу» на Алеї Слави кладовища у мікрорайоні Ракове.

Коментарі:

13.03.2017 23:14

Прийми Боже його душу! Він жив для людей і віддав для нас усього себе! Вічна тобі пам’ять ДРУЖЕ!!!

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую