ye-logo.v1.2
9 Грудня, 2019

Хмельницьких студентів навчатимуть як стати привабливими для роботодавців

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 916
Фото: www.adm-km.gov.ua

Відбулася презентація молодіжної студії  кар’єрного розвитку «ВЕКТОР.ocz».

Учора, 15 березня, у Хмельницькому кооперативному торговельно-економічному відбулася презентація та перше заняття молодіжної студії  кар’єрного розвитку «ВЕКТОР.ocz», яка створена при Хмельницькому обласному центрі зайнятості. У Хмельницькій ОДА повідомляють, що молодіжна студія  кар’єрного розвитку – це нова форма роботи з молоддю, яка запроваджується службою зайнятості.

“Подібні студії, також, створені при Хмельницькому та Кам’янець-Подільському міських центрах зайнятості. Заняття в таких студіях допоможуть випускникам стати більш конкурентоспроможними, мобільними та привабливими для роботодавців, краще підготуватися до виходу на ринок праці, сформувати адекватне ставлення до перспектив власної зайнятості", - йдеться у повідомлені.

За вибором студентів в Студії проводитимуться різні семінари, тренінги з питань підприємництва, розвитку комунікативних навиків, вмінь роботи в команді та вирішення конфліктних ситуацій. Також надаватимуть індивідуальні професійні консультації щодо підготовки резюме та відео резюме, визначення особистісних професійно важливих якостей, наявності підприємницького потенціалу тощо.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую