ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухате радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Близько 500 студентів засвітять у Хмельницькому «живу» лампочку

Суспільство 1934
Студенти хочуть  показати необхідність об\'єднаних дій для боротьби зі зміною клімату
Студенти хочуть показати необхідність об'єднаних дій для боротьби зі зміною клімату. Фото: absolutviajes.com

Хмельничани долучаються до щорічної всесвітньої акції "Година Землі".

 Студенти Хмельницького національного університету завтра, 23 березня, влаштовують екологічний флешмоб "Живи. Світи. Бережи". На стадіоні вишу молодь своїми тілами сформує контур велетенської лампочки і засвітить ліхтарики.

«Флешмоб організовуємо в рамках участі у всесвітній акції «Година Землі» з метою виховання свідомого ставлення студентства до проблем збереження екології», - пояснює заступник голови Студентської ради ХНУ В'ячеслав Якимчук.

За його словами, орієнтовно на стадіоні ХНУ збереться 400-500 студентів, які сформують лампочку, засвітивши ліхтарики. Лампочка буде поступово гаснути, що буде символізуватиме розтрату енергії. Триватиме акція з 19:30 до 20:30 години.

Як додає В'ячеслав, торік в рамках участі у всесвітній акції «Година Землі» студенти ХНУ візуалізували батарейку з вікон гуртожитку. Цьогоріч долучитися до флешмобу може кожен охочий, головне мати при собі ліхтарик, аби стати частиною «живої» лампочки.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Гаражі: продаж/оренда

  Так  Ні, дякую