ye-logo.v1.2

Мешканець Деражні спробує свої сили на «МайстерШеф»

Суспільство 4841
«Кулінарний процес мене настільки захопив, що переріс у справжнє хобі», – каже пан Олександр.
«Кулінарний процес мене настільки захопив, що переріс у справжнє хобі», – каже пан Олександр.. Фото: з архіву Олександра МАКСИМОВА.

36-річний Олександр Максимов знає про приготування смачних страв не з чуток, оскільки щодня практикується та навіть веде свій кулінарний відеоблог на YouTube.

 

Ось уже два роки поспіль чоловік щодня тішить своїх рідних різноманітними смаколиками та наїдками. У його кулінарній скарбничці рецепти не лише класичних традиційних страв, але й неймовірні смачні експерименти на зразок салату з «битими» огірками та домашнього балика з товстолоба. Навіть сало кухар-аматор пробував коптити просто… в квартирі. А розкрився кулінарний талант після того, як родина Максимових переїхала на Хмельниччину з Донецька. Коли почалася війна, пан Олександр вирішив не ризикувати життям своєї дружини та двох маленьких донечок і не вагаючись покинув рідну домівку. «До Деражні їхали лише з однієї причини – звідти родом мої батьки, – розповідає чоловік. – Проте в самому місті в нас нікого не було, адже осіли на Сході ми вже давно. Звісно, довелося винаймати житло й шукати роботу. Дружина влаштувалася одразу ж майстром манікюру. Я ж спочатку трішки працював мясником у мясній лавці, а потім потрапив під скорочення. Більше роботи не знайшов, тому почав усіляко допомагати по господарству, щоб хоча б якось полегшити дружині життя. Коли куховарив, то ловив себе на думці, що мені цікаво випробовувати якісь нові рецепти. Потім цей процес настільки захопив, що переріс у справжнє хобі. Вже навіть і не памятаю звідки виникла ідея фільмувати свою роботу. Перше відео – це кекси з мікрохвильовки. Нині воно набрало вже 66 тисяч переглядів в Інтернеті. Загалом на моєму ютуб-каналі вже понад сто роликів. Не рахуючи, що вдома штук 12 відео ще лежать не змонтовані».

Один із напрямків кулінарної діяльності кухаря-аматора - дегустування різноманітних смаколиків у закладах громадського харчування.

Це не перша спроба реалізувати себе в кулінарії. За освітою пан Олександр технолог харчової промисловості, але працювати за професією так і не довелося. Якщо не рахувати проходження практики у різних пансіонатах у Криму, в невеличких кафе та кафетеріях. На ті часи робота кухаря не була надто популярною і не приносила великого прибутку. Тому, аби забезпечувати сімю, чоловік влаштувався на фірму, яка займалася електрообладнанням. «Навіть і не думав, що здобуті в університеті знання колись мені стануть у нагоді, – каже Олександр Павлович. – Певно, все у нашому житті закономірно й відбувається не просто так. Ідея подати заявку на «МайстерШеф» виникла не у мене. Ініціатором стала дружина – теж не далека від кулінарного світу людина, адже освіту здобувала у тому ж виші, що і я. Вона сказала: «Сашо, маєш спробувати! Ти ж із нічого можеш зробити цукерочку!» Разом ми заповнили анкету на сайті «МайстерШеф» і вже через два дні отримали запрошення. Мясо люблю з дитинства і готувати його вмію найкраще, тому на передкастинг я підготував медальйони під апельсиновим соусом. Але це була лише половина роботи, адже страву слід було ще якось довезти! Готував ввечері, у потяг сідав у ночі, зранку був уже в Киві… Сама ж зустріч була призначена по обіді. Не скажу, що сильно хвилювався. Просто знав – зробив усе, що зміг. У кабінет запрошували по черзі. Там ми відповідали на запитання журналістів і виходили, залишивши свої страви. Потім журі кастингу залишали лише тих учасників, хто їм сподобався. Я потрапив до категорії щасливчиків. Тепер чекаю на дзвінок, як мене запевнили, десь у квітні. Самі ж зйомки програми мають розпочатися у травні».

На кастинг пан Олександр готував медальони в апельсиновому соусі.

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую