ye-logo.v1.2
5 Червня, 2020

Державі повернуть 73 гектари землі, які екс-голова РДА передав в оренду своєму сину

Суспільство 1566 1
Поверненню державі підлягає 73 гектари землі вартістю близько 2,5 мільйонів гривень передані у користування в умовах реального конфлікту інтересів
Поверненню державі підлягає 73 гектари землі вартістю близько 2,5 мільйонів гривень передані у користування в умовах реального конфлікту інтересів. Фото: np.pl.ua

Посадовець не вжив заходів щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів.

Колишній голова райдержадміністрації порушив вимогу Закону і надав в оренду понад 73 гектари землі своєму сину. У прокуратурі області кажуть, що екс-чиновник не врегулював конфлікту інтересів. Порушення виявила Старокостянтинівська місцева прокуратура.

“Встановлено, що колишній голова райдержадміністрації в порушення вимог Закону України «Про запобігання корупції», приймаючи розпорядження про надання в оренду понад 73 гектарів землі, діяв в інтересах близької йому особи – сина, а заходів щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів не вжив. Постановою суду посадовця визнано винним у вчиненні адміністративного правопорушення, пов’язаного з корупцією, передбаченого частиною 2 статті 172-7 Кодексу України про адміністративні правопорушення (порушення вимог щодо запобігання та врегулювання конфлікту інтересів)”, - додають у прокуратурі.

Оскільки рішення прийняті з порушенням вимог Закону України «Про запобігання корупції» та земельного законодавства, місцева прокуратура звернулась до господарського суду Хмельницької області із позовом про визнання незаконним та скасування вказаного розпорядження райдержадміністрації. Суд задовольнив позов.

Таким чином, 73 гектарів землі загальною вартістю близько 2,5 мільйонів гривень підлягає поверненню державі.
 

Коментарі:

15.04.2017 09:30

Я думаю, що це дуже вигідне вкладення коштів. Надія може бути кращим judi bola

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую