ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому зацвіла сакура

Суспільство 6437
На майдані Незалежності почала цвісти сакура
На майдані Незалежності почала цвісти сакура. Фото: автора

Деревця на майдані Незалежності вкрилися рожевим цвітом.

 Виявляється, що сакура зацвіла не лише в Ужгороді, де розташована найбільша в Європі алея цих дерев, а й у Хмельницькому. На групі японських вишень, що ростуть на майдані Незалежності, почали розпускатися рожеві квіти. На найбільшому дереві їх розпустилося чимало, на менших – частина бутонів ще закриті.
Біля дерев одразу ж з’явилося чимало хмельничан. Вони робили селфі на фоні рожевого цвіту та фотографувалися цілими родинами.

Біля дерев фотографуються хмельничани.

«Ми живемо недалеко, а тому часто потрапляємо на цвітіння наших сакур, - розповідає хмельничанка Олена Васюк, яка вийшла на прогулянку разом з чоловіком та донькою. – Донечка хотіла зірвати гілочку, але ми їй пояснюємо, що так робити не можна. І сподіваємося, що й інші хмельничани берегтимуть дерева».

На одних гілках квіти розпустилися повністю...

...на інших бутони ще "сплять".

Зазвичай сакура цвіте наприкінці квітня - на початку травня, однак кілька останніх років вона почала зацвітати раніше. Цвітіння короткочасне, триває два-три тижні максимум. Найбільше в Україні японських вишень росте у Закарпатті, де тепліший клімат.


Сьогодні біля хмельницьких сакур людно.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую