ye-logo.v1.2

За фактом смерті курсанта-прикордонника порушили справу за статтею «вбивство»

Суспільство 5387
За фактом насильницької смерті курсанта дані внесені до єдиного державного реєстру досудових розслідувань
За фактом насильницької смерті курсанта дані внесені до єдиного державного реєстру досудових розслідувань

Юристи кажуть, це стандартна процедура, адже статті «самогубства» в кримінальному кодексі немає.

Як повідомив ректор Національної академії держприкордонслужби Олег Шинкарук, за фактом смерті курсанта відкрито кримінальне провадження, дані внесені до єдиного державного реєстру досудових розслідувань.

Також стало відомо, що курсант родом із Херсонщини. За словами ректора, першокурсник повісився на тенісній сітці у спортивній кімнаті.

«Для нас всіх в академії – це справжня трагедія, адже курсант був веселим, акуратним, щирим і користувався повагою в колективі. Жодних симптомів для депресії, чи серйозних проблем за останній час за ним не було помічено. За два з половиною роки, це перший випадок, тому для нас це особиста трагедія», – зазначив ректор академії генерал-майор Олег Шинкарук.

За попередніми даними, кримінальне провадження відкрито за ч.1 ст 115 ККУ "Умисне вбивство". Сайту "Є" юристи пояснили, що це "стандартна процедура", адже статті "самогубство" у кримінальному кодексі немає. В процесі розслідування, зазвичай, справу перекваліфіковують за більш точними статтями, заначив журналісту сайту "Є" юрист прикордонної академії.

Як стало відомо сайту «Є», тіло курсанта забрали на проведення судово-медичної експертизи. Батьки з Херсонщини виїхали одразу, як тільки їм повідомили про трагедію.

Відео прес-служби НАДПСУ:

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую