ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

На Хмельниччині “спіймали” двох абітурієнтів, які прийшли здавати ЗНО із мобільними телефонами

Суспільство 2577
Учора абітурієнти склали перший тест ЗНО
Учора абітурієнти склали перший тест ЗНО. Фото: з архіву

Мобільні виявив металодетектор під час технологічної перерви.

Учора, 23 травня, усі охочі вступити до ВНЗ здавали перший і основний тест зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури. Як повідомляє методист Вінницького регіонального центру оцінювання якості освіти Ірина Ковальчук, на Хмельниччині двоє абітурієнтів прийшли здавати ЗНО із мобільними телефонами. Пристрої виявив металодетектор під час технологічної перерви.

“Через те, що була проведена технологічна перерва, із загальним контролем металодетектором, виявили два мобільних телефони у кишенях абітурієнтів. Це сталося у пунктах тестування в містах Хмельницький та Шепетівка. У такому випадку, ще в аудиторії,  в присутності дітей, складається акт вилучення з аудиторії. Їх тестові матеріали зібрали в пакет і склали протокол. Що буде далі з абітурієнтами, вирішить департамент освіти. Вони можуть далі складати інші предмети, на які зареєструвались, але, оскільки, у них української мови не буде, то, вірогідно, атестат отримають аж восени”, - додає Ірина Ковальчук.

Загалом явка на ЗНО по області становить 97,2%. Пані Ірина розповідає, що не прийшли складати тест без поважної причини здебільшого випускники минулих років, які передумали брати участь у вступній кампанії

“На Хмельниччині немає таких учнів, які просто не з'явилися. Немає і якихось серйозних порушень. За процедурою складання ЗНО слідкувало майже 70 громадських спостерігачів та представники ЗМІ”. - зазначає методист.

Результати першого тесту будуть відомі уже з 15 по 23 червня.

 

 

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую