ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

У Хмельницькому будують школу і садочок за 100 мільйонів гривень

Суспільство 3222
У планах міської влади за 2-3 роки здати в експлуатацію НВК на Озерній
У планах міської влади за 2-3 роки здати в експлуатацію НВК на Озерній. Фото: www.khmelnytsky.com

З'явиться НВК у мікрорайоні Озерна.

В обласному центрі будують новий навчально-виховний комплекс, що передбачає дитячий садок на 215 місць і школу на 480 учнів. У Хмельницькій міській раді повідомляють, що з'явиться НВК у мікрорайоні Озерна за адресою: вулиця Залізняка, 32. Вартуватиме такий заклад близько 100 мільйонів гривень.

"У 2016 році виділили на зведення НВК майже 4 мільйони гривень, ще 25 мільйонів з казни міста будівельники планують освоїти у 2017 році. Будівництво завершать за 2-3 роки. Наразі у приміщенні майбутнього дитсадка уже склять вікна, працюють над електрикою, виконують внутрішні роботи. "Коробку" підрядники обіцяють завершити до морозів, а взимку виконувати монтаж опалення та інші внутрішні роботи. З липня підрядники активно візьмуться за зведення приміщення школи: поставити за мету до кінця року звести 2-3 поверхи будівлі”, - додають у міськраді.

За планами посадовців, садочок відчинить двері для дошкільнят у 2018 році, молодша школа – у 2019 році.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую