ye-logo.v1.2

Полюють на кротів, п’ють ряжанку, і... розмовляють

Суспільство 3236
 Лариса Притуляк, заступник головного лікаря обласної лікарні по акушерсько-гінекологічній роботі
Лариса Притуляк, заступник головного лікаря обласної лікарні по акушерсько-гінекологічній роботі. Фото: з архіву

Які вони, чотирилапі улюбленці відомих подолян, напередодні року Кота дізнавалися кореспонденти „Є Поділля”

Олександр Дехтярук, екс-голова Полонської районної ради: – У мене кицька породи „проста”, кличуть Муркою. Дісталася у спадок від покійної тещі. Їй вже 15 років, але вона ще молода душею і двічі на рік народжує кошенят. Їсть котячий корм і, як кожна кішка, ловить мишей. В окрузі вже всіх переловила. Тепер взялася за кротів. Ще у нас є Муркина дочка – Марта. Вона залишилася від минулого  приплоду нашої кішки, бо ніхто не забрав. Обидві тваринки дуже розумні. На Новий рік куплю їм по шматку м’яса. Звичайно, все, що залишиться зі святкового столу, також, як завжди, дістанеться їм.


Лариса Притуляк, заступник головного лікаря обласної лікарні по акушерсько-гінекологічній роботі:
– Мавка, породи „перська ангора”, в нас уже 4 роки. Вона надзвичайно спокійна, врівноважена і вихована кішка. Ніколи не робила і не робить ніякої шкоди. Навіть, коли ще була кошеням, не  дерла ні диванів, ні шпалер. Її люблять усі члени нашої родини, тому що Мавку просто неможливо не любити. Вона дуже ніжна і завжди відповідає взаємністю. З їжі кішка полюбляє ряжанку. Але найбільше Мавка обожнює свіже м’ясо і, як кажуть, нюхом чує його за кілометр.


Наталя Семенюк, директор Хмельницького кінотеатру ім. Т. Шевченка:
– Я сама народилася у рік Кота, тому ці чотирилапі завжди були для мене найулюбленішими. Дуже болісно сприймаю їхню втрату, бо кіт – це, як член сім’ї. Зараз кота не маю. Але часто згадую Гошу, який прожив у нас майже 12 років – дуже розумний був кіт. І гарний – увесь чорний. Тому його хтось і вкрав.  Гоша був таким-собі хлопчиком-шкодником:  часто приходив додому після котячих бійок з порваним вухом. Коли повертався зі своїх прогулянок, всідався на лавочку біля під’їзду. Я його гукаю з балкона: „Гоша, іди додому!”, а він і не ворухнеться. Кличу його знову... І лише на третій раз кіт приходив. Як дитина – по три рази треба було все повторювати.


Галина Орєхова, психолог: – Нашого сіамського кота ми знайшли 7 років тому, коли він ще був маленьким кошеням. Кличка у нього російськомовна – Кошельок. А отримав він її завдяки чоловікові, який думав, що загубив свого гаманця, а побачивши його на холодильнику поряд з кошеням, вигукнув: „О! Кошелёк!”. Так кличка до кота і причепилася. Це стара порода, яка за своїми звичками схожа на собак. Ветеринари кажуть, у місті її представників більше немає. У дворі на Кошелька накинувся шнауцер, і кіт... роздер його до крові! У м’ясі Кошельок орієнтується краще за санстанцію. Дай йому погану ковбасу – відсуне лапкою. Іноді батьки моїх маленьких учнів, з якими я займаюся, кажуть: „А ви точно навчите мого розбишаку читати?”. На що я відповідаю: „У мене кіт говорить „Ма-ам!”, думаєте, ваша дитина не осилить читання?!”.
А  ще наш кіт лікує. Якось у доньки Юлі з’явився  ячмінь на оці, то Кошельок усю ніч спав поряд з її головою. На ранок ячмінь у доньки зник, а у кота з’явився на тому ж оці...

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую