ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Національна академія Держприкордонслужби відсвяткувала свій ювілейний 25-й випуск

Суспільство 5987
В НАДПСУ відсвяткували ювілейний 25-й випуск
В НАДПСУ відсвяткували ювілейний 25-й випуск. Фото: автора

Лави прикордонних військ України поповнили більше 200 молодих офіцерів.

Сьогодні, 27 травня, в Національній академії Держприкордонслужби України імені Богдана Хмельницького відбувся ювілейний 25-ий випуск офіцерів-прикордонників. 

Перший випуск провели ще у червні 1993 року. Тоді для проходження служби у Прикордонні війська України було направлено 90 офіцерів. А цього року випускниками стали 237 офіцерів, 5 з яких занесені на Дошку пошани, а 54 – отримали диплом з відзнакою.

Це випускники факультетів: підготовки керівних кадрів, охорони та захисту державного кордону, правоохоронної діяльності, іноземних мов і гуманітарних дисциплін, а також інженерно-технічного факультету.

Сьогодні академія випустила 237 молодих офіцерів.

Серед гостей свята були й Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков, Голова Державної прикордонної служби України генерал-полковник Віктор Назаренко та заступник Голови Адміністрації Президента Валерій Кондратюк.

«Національна академія за 25 років випустила більше 10 тисяч офіцерів, які є першокласними професіоналами. Я хочу привітати вас із цим ювілеєм а також з Днем прикордонника. І хочу сказати, що ви – наше майбутнє, ви – нове покоління, нове обличчя українського кордону. І я пишаюся тим, що маю можливість керувати вами» – привітав випускників генерал-полковник Віктор Назаренко.

Випускники попрощалися з Бойовим Прапором НАДПСУ ім. Б. Хмельницького.

Голова Держприкордонслужби також зазначив, що Молоді офіцери будуть направлені на всі ділянки державного кордону України, окрім районів проведення антитерористичної операції. А заступлять на службу вже 11 червня, коли вступить у силу безвізовий режим з країнами ЄС.

Випускників і військових нагородили грамотами і подарунками.

Під час урочистостей Арсен Аваков вручив випускникам академії дипломи, а також відзначив окремих військовослужбовців відомства державними нагородами.

Після офіційної частини курсанти і творчі колективи навчального закладу виступили з показовими номерами, а випускники академії пройшли урочистим маршем і вже традиційно кидали у небо монети.

Цим ритуалом й завершився ювілейний 25-й випуск офіцерів Національної академії Державної прикордонної служби України.

 

 

 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую