ye-logo.v1.2

Велодень у Хмельницькому зібрав сотні любителів двоколісних

Суспільство 2271
Велодень у Хмельницькому святкують з 2006 року
Велодень у Хмельницькому святкують з 2006 року. Фото: автора

Після параду містян очікували конкурси для всієї родини.

Сьогодні, 28 травня, в обласному центрі сотні любителів двоколісних зібралися біля кінотеатру ім.Т.Шевченка на Велодень. Звідти, у супроводі поліції, колоною проїхались близько 7-8 кілометрів вулицями міста. Продовжили святкування із конкурсами та цінними подарунками у парку ім.М.Чекмана. Організатори кажуть, що такими велосвятами намагаються привернути увагу влади до необхідності розвитку велоінфраструктури.

«Велосипедисти хочуть показати, що нас багато і тому потрібна велоінфраструктура. Міська рада прийняла Програму розвитку, але заплановані кошти не виділила. Ми сподіваємось, що під час уточнення бюджету ситуація зміниться. На підтримку цього, сьогодні ми розпочинаємо збір підписів під петицією до міського голови. Збиратимемо їх упродовж двох тижнів», - розповідає голова ГО «Критична маса» Сергій Петрович.

За його словами, Хмельницький компактний і комфортний, тому щороку кількість тих, хто з громадського транспорту пересідає на двоколісний – збільшується. На його думку, колись наше місто може стати велостолицею України.

На Велодень очікували більше 1000 учасників

"Такі події, як Велодень, дуже актуальні, - розповідає хмельничанин Сергій. - Велоспорт - це здоровий спосіб життя, розвиток свого тіла. До того ж, місто наше не таке велике, щоб їздити на автомобілі. Сьогодні я приїхав із донькою. У неї є також велосипед, але донечка поки не навчилась вправно кататись. На неї чекає багато конкурсів".

На парад приходили родинами

Разом і сином на роверах приїхала хмельничанка Ірина. На велосипед пересіла 4-5 років тому. Попри брак часу, намагається  щовихідних покататися на двоколісному.

Велодень у Хмельницькому провели уже не вперше

«Сьогодні у нас велосвято, тому я приїхала у вишиванці. Катаюсь не дуже багато років. Мріяла про велосипед з дитинства, але все якось не виходило його придбати» - додає Ірина.

Міський голова також пересів на ровер

Разом із татом на Велодень приїхав шестирічний Славко. Хлопчик розповідає, що навчив його кататись татусь кілька років тому.

Велосипедисти проїхали близько 8 кілометрів

«Я давно катаюсь. Вчив мене тато. Спочатку не дуже виходило, а потім навчився. Як почав ходити, так відразу і катався на велосипеді» - ділиться хлопчик.

У парку на містян чекали конкурси та призи

Після традиційного параду велосипедисти попрямували до парку ім.М.Чекмана. Там на дорослих і малих, на роверах і без них, чекали конкурси і подарунки.


 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую