clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

У міській раді визначилися, хто очолить агенцію розвитку Хмельницького

Леся Герасимчук займатиметься Агенцією розвитку міста

Леся Герасимчук займатиметься Агенцією розвитку міста. Фото: з соцмереж

Конкурсній комісії було подано дві заяви від бажаючих очолити агенцію.

Конкурс по відбору кандидатів відбувся у п’ятницю, 2 червня. Як стало відомо сайту «Є», кандидатів було двоє – це Леся Герасимчук та Наталія Корсакова.

Леся Герасимчук на даний момент не працює, є депутатом Хмельницької міської ради від ВО «Свободи», а Наталія Корсакова працювала свого часу у Фонді держмайна та інспекції по контролю за благоустроєм та санітарним станом міста. На даний час обрана головою правління ЖБК «Берізка».

Кандидати представили своє бачення роботи агенції, чим планують займатися на посаді керівника та яка роль агенції взагалі. Конкурсна комісія визнала кращою програму Лесі Герасимчук. Її й будуть рекомендувати міській владі для затвердження на посаду керівника нещодавно створеної агенції розвитку міста Хмельницького.

Згідно зі статутом, директор призначається на посаду міським головою, шляхом укладання контракту на основі проведення відкритого конкурсу.

Агенцію, як комунальну установу створити у березні цього року. У її статуті, який прийняли депутати міської ради, зазначено, що вона має «сприяти реалізації Стратегії розвитку міста шляхом надання аналітичної , дослідницької, творчої підтримки у процесі її реалізації, а також налагодження партнерських відносин з міжнародними організаціями з метою залучення зовнішніх досвіду, знань і коштів для реалізації та фінансування проектів розвитку міста».
Щодо директора зазначено лише, що він має вільно володіти англійською мовою.

Фінансуватиметься агенція з міського бюджету та залучатиме для своєї діяльності спонсорські кошти.

У програмі фінансової підтримки, яку прийняла разом зі статутом у день створення агенції, вказано що у 2017-2018 роках на діяльність з міського бюджету виділять орієнтовно по 1 мільйону 200 тисяч гривень.

Серед іншої діяльності, яку вестиме агенція вказано також «формування та промоція позитивного іміджу міста» і «популяризація діяльності органів влади Хмельницької міської ради у ЗМІ та мережі Інтернет».
 

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 0:

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відеоКурси валют на 15.11.2018
купівля
продаж
Міжбанк
$
27.81
27.83
31.51
31.53

Архів новин

<<Листопад 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
   1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30