ye-logo.v1.2
7 Червня, 2020

У Хмельницькій облраді визначились із посадою директора художнього музею

Суспільство 1471
Ольга Долінська – переможець конкурсу на посаду директора Хмельницького обласного художнього музею
Ольга Долінська – переможець конкурсу на посаду директора Хмельницького обласного художнього музею. Фото: km-oblrada.gov.ua

Перемогла у конкурсі на посаду Ольга Долінська.

Сьогодні, 8 червня, конкурсна комісія визначилась із посадою директора Хмельницького обласного художнього музею. Як повідомляють на сайті Хмельницької ОДА, переможцем конкурсу стала Ольга Долінська.

“До участі у конкурсі було допущено трьох кандидатів: Ольгу Долінську, Ларису Чернову та Ігоря Петраша. Члени комісії провели співбесіди з кожним претендентом, заслухали проекти програм розвитку комунального закладу на найближчі роки. За результатами таємного голосування більшість проголосувала за Ольгу Долінську, яка зараз працює головним спеціалістом управління культури, національностей, релігій та туризму ОДА”, - йдеться у повідомлені.

Протокол засідання направили голові обласної ради, він має призначити Ольгу Долінську директором Хмельницького обласного художнього музею та підписати з нею контракт на 5 років. Нагадаємо, що до цього часу посаду директора займала Лариса Чернова.
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую