ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Голову Летичівської райради засудили за правопорушення, пов’язане з корупцією

Суспільство 1642
Голову Летичівської райради заплатить 3400 гривень штрафу
Голову Летичівської райради заплатить 3400 гривень штрафу. Фото: da.uz.ua

Чиновник заплатить 3400 гривень штрафу.

Голову Летичівської районної ради суд визнав винним у порушенні вимог антикорупційного законодавства в частині запобігання та врегулювання конфлікту інтересів. У прокуратурі області повідомляють, що чиновник на сесії райради поставив на голосування рішення про своє преміювання.

“У березні 2016 року під час засідання сесії районної ради поставив на голосування рішення про своє преміювання, при цьому про наявність реального конфлікту інтересів сесію ради не повідомив. Окрім цього, правопорушник прийняв участь у голосуванні за вказане рішення, проголосувавши позитивно. За результатами розгляду матеріалів справи про адміністративне правопорушення, суд першої інстанції, посилаючись на відсутність складу правопорушення, провадження у справі закрив. Прокуратура це рішення оскаржила”, - йдеться у повідомлені.

За результатами розгляду апеляційної скарги прокурора чиновника визнано винним у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених частинами 1, 2 статті 172-7 КУпАП, з накладенням адміністративного стягнення у виді 3400 гривень штрафу. Постанова суду є остаточною та оскарженню не підлягає.
 
 

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую