ye-logo.v1.2
15 Грудня, 2019

Стали відомі причини загибелі риби у річці Случ

Суспільство 1050
Розмір заподіяної державі шкоди внаслідок загибелі риби склав 110500 гривень.
Розмір заподіяної державі шкоди внаслідок загибелі риби склав 110500 гривень.

Розмір заподіяної шкоди внаслідок загибелі риби у річці Случ в селі Самчики склав понад 100 тисяч гривень

Одна з причини масової загибелі риби у Старокостянтиніському районі - перевищення граничнодопустимих показників у воді вмісту амонію сольового, біологічного та хімічного споживання кусню у річці Случ. Це з’ясувала робоча група до складу якої увійшли державні та громадські інспектори з охорони навколишнього природного середовища. Проте чи це стало остаточною причиною масової загибелі риби ще з’ясовується.

«Екологами було обстежено берегову лінію дамби річки Случ та виявлено 1300 екземплярів незаконно знищеної плотви», - повідомила завідувач сектору зв’язків з громадськістю Державної екологічної інспекції у Хмельницькій області Наталія Сологуб.

Розмір заподіяної державі шкоди внаслідок загибелі риби склав 110500 гривень. По даному факту матеріали в порядку статті 214 Кримінально-процесуального кодексу України для прийняття відповідного рішення скеровано в правоохоронні органи для встановлення винних осіб та притягнення до відповідальності.

Разом з тим, з метою запобігання подібних фактів, Держекоінспеціїю у Хмельницькій області продовжується кризовий моніторинг річки Случ в межах Самчиківської сільської ради Старокостянтинівського району.

Надія Свінціцька

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую