ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Майдан Незалежності в Хмельницькому хочуть реконструювати

Суспільство 6606
Ймовірно, що найближчими роками зовнішній вигляд майдану Незалежності буде змінено
Ймовірно, що найближчими роками зовнішній вигляд майдану Незалежності буде змінено. Фото: автора

На скільки років затягнеться ремонт, поки що невідомо.

Сьогодні, 20 липня, о 18.45 на майдані Незалежності відбудеться громадське обговорення концепції реконструкції майдану в Хмельницькому.

«Плануємо з 1 серпня оголосити Всеукраїнський архітектурний конкурс на визначення зовнішнього вигляду майдану Незалежності, - каже начальник управління житлово-комунального господарства міста Василь Новачок. – Ця реконструкція триватиме невідомо скільки. Але будь які роботи з капітального ремонту на майдані мають бути вписані в концепцію зовнішнього вигляду площі».

У першу чергу, за словами Василя Пилиповича, потрібно щось вирішити з фонтанами, які є на майдані. «Вони в дуже поганому стані, мережі прогнилі, вода витікає величезними обсягами і фонтани потрібно капітально ремонтувати, - пояснює керівник міського управління ЖКГ. – Можливо, їх треба перенести в інші місця, а може залишити на старих. Але все це має бути вписано у концепцію. Думаю, саме з фонтанів розпочнеться реконструкція, і поступово будемо приводити майдан до якогось європейського вигляду».

Конкурс на кращу концепцію реконструкції майдану Незалежності триватиме три місяці. Поки що складу конкурсної комісії, яка має обрати переможця, немає. Василь Новачок не виключає, що до її складу увійде архітектор Львова Юрій Чаплинський.

Сьогодні ж на майдані проведуть обговорення, щоб почути думки хмельничан.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую