ye-logo.v1.2
23 Вересня, 2019

«Нелегальне» львівське сміття знайшли у двох районах Хмельниччини

Галина МЕЛЬНИК Суспільство 834
Львівське сміття знову подорожує Хмельниччиною
Львівське сміття знову подорожує Хмельниччиною. Фото: deihm.gov.ua

Відходи завезли зі Львівщини.

 На Хмельниччині цього місяця зафіксували кілька фактів незаконного вивантаження «львівського» побутового сміття. Про це повідомили у Державній екологічній інспекції області.

Одну з «порцій» твердих побутових відходів виявили 5 липня на території Новоселицької та Буртинської об’єднаних територіальних громад Полонського району.

«Державні інспектори спільно з представниками поліції провели обстеження місць несанкціонованого складування відходів і встановили, що сміття розміщено на майданчиках із твердим покриттям на території колишньої тваринницької ферми», - розповіли в інспекції.

Реагуючи на звернення місцевих, 12 липня за межами села Варварівка Славутського району Держекоінспекція також виявила несанкціоноване сміттєзвалище твердих побутових відходів.

«Як свідчать рештки «неприємної знахідки» (чеки з магазинів, візитівки та інше), і в першому, і в другому випадках тверді побутові відходи були завезені із Львівщини», - зауважують у Держекоінспекції.

Походження сміття видно з чеків та інших документів

Аби знайти винних і притягнути їх до відповідальності, направили листи до Національної поліції в Хмельницькій області для проведення слідчо-оперативних дій. Окрім того, Держекоінспекція зобов’язала голів зазначених тергромад провести ліквідацію стихійних сміттєзвалищ. 

Нагадуємо, що на сайті Міністерства екології та природних ресурсів України працює електронний сервіс - Інтерактивна мапа сміттєзвалищ – на який кожен українець може повідомити про виявлені сміттєзвалища.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую