ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

Хмельницькі даішники отримали нові вимірювачі швидкості руху авто

Суспільство 2776

«TruCAM» вже працює на автодорогах області

Підрозділами УДАІ УМВС України в Хмельницькій області використовується 5 лазерних вимірювачів швидкості транспортних засобів «TruCAM»: ВДАІ з обслуговування м. Хмельницького, Кам’янець-Подільським, Шепетівським, Хмельницьким та Війтівецький взводами ДПС для обслуговування доріг державного значення, повідомляє прес-служба обласного ДАІ. І працівниками Державтоінспекції Хмельницької області, разом із залученням засобів масової інформації вже проведено профілактичну акцію «Познайомся з «TruCAMом».
Були визначенні місця дислокації несення служби нарядами ДАІ. До прикладу, зупинивши водія «Фольксвагена», працівником Державтоінспекції було запропоновано водієві познайомитись з пристроєм, на що він залюбки погодився. Інспектор ДАІ детально пояснив, на яких правових підставах використовується лазерний вимірювач швидкості «TruCAM» для фіксації правопорушень у сфері безпеки дорожнього руху в ручному режимі. Також надалі водію, було продемонстровано роботу пристрою.
Чоловік був вражений, і на запитання журналістів відповів: «Дійсно пристрій цікавий, і універсальний, якщо я перевищу швидкість і попадусь на «TruCAM», в мене ніяких претензій до працівників ДАІ не буде, адже тут чітко фіксується порушення. І ще, я вважаю вірним те, що працівник ДАІ зупиняє водія, і показує йому, що він порушив ПДР. Тепер перед тим, як перевищити швидкість, я подумаю варто, це чи ні!».
Коли було зупинено іншого водія «Ауді», він відповів: «Я вже знайомий з таким пристроєм, зупиняли в Києві, добрий вимірювач швидкості, побільше б таких, тоді б наші водії стали б набагато дисциплінованішими!».
 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую