ye-logo.v1.2

Вибухівка, снайперські гвинтівки і погоня: як у Хмельницькому відзначили День Поліції (ФОТО)

Суспільство 3880
Хмельничани відсвяткували день поліції разом з правоохоронцями
Хмельничани відсвяткували день поліції разом з правоохоронцями. Фото: автора

У парку імені Шевченка відбулася відкрита виставка озброєння.

Сьогодні в Україні – День Національної поліції. Адже саме 4 серпня 2015 року Петро Порошенко підписав закон, що трансформував стару міліцію у поліцію. І те, як вдалася ця реформа, сьогодні демонстрували хмельницькі поліцейські.

З цієї нагоди у парку імені Шевченка розгорнулася справжня виставка озброєння. Кримінальна поліція, спеціальна, поліція охорони, патрульні, кінологи, спецпризначенці… Загалом, більше 10 підрозрілів продемонстрували свою техніку, озброєння і засоби індивідуального захисту, з якими їм доводиться працювати щодня.

Спершу увагу перехожих приверталала музика – за кінотеатром Шевченка поліцейський оркестр грав джаз. А потім вони бачили виставку озброєння і бігли вже туди. Найбільшою популярністю серед хмельничан користувалися локації зі зброєю, вибухівкою і спецзасобами слідчого управління. Там все було точно як у кіно. А от поліція охорони стояла осторонь: системи сигланізації значно програли у видовищності перед снайперськими гвинтівками, ручними кулеметами і автоматами, з якими поліцейські ще й дозволяли фотографуватися.

Варто зазначити, що уся виставка озброєння перетворилася на масштабну фотозону. Хмельничани фотографувалися з поліцейськими і їхньою зброєю, у касках і в бронежилетах, біля службових машин і всередині за кермом. При цьому дорослі і діти поводили себе однаковісінько.

 

Увагу хмельничан спершу привертав оркестр, а далі вони йшла дивитися на виставку озброєння.

 

Побачивши таку кількість зброї, навіть дорослі вели себе як діти.

31-річний Олександр Шароварський зізнався, що стати поліцейським – його дитяча мрія, але за станом зроров’я втілити її у життя він не зміг, то ж наразі працює електриком.

Спецзасоби поліції охорони візуально програвали перед автоматами і снайперськими гвинтівками, що були «у вільному доступі».

На відміну від більшості, для 16-річного Владислава Крамара зброя не була просто «забавкою».

Владислав розповів, що колись мав енциклопедію зброї і навіть знав, на якій сторінці що зображено. Тож побачити деякі екземпляри вживу для нього було дуже цікаво. Також зізнався, що хоч зброя - його хобі, до лав поліції не піде, адже хоче стати юристом.

Малечі подобалося фотографуватися у поліцейських машинах, а дорослих зацікавила локація, де можна було «здати відбитки пальців». Поліцейські не лише проводили цю процедуру для всіх охочих, а й дуже цікаво про неї розповідали.

З-поміж іншого можна було дізнатися про умови вступу до навчальних закладів системии МВС і прийому на роботу до поліції.

Дуже видовищними були показові виступи кінологів. «Злочинцеві» не вдалося втекти навіть з п’ятої спроби.

«2017 рік був визнаний як перехідний для Національної поліції. Але за шість місяців роботи вже можемо говорити, що ми достроково провели реформу і повністю перейшли на новий формат під девізом "служити, щоб захищати". Фактично за півтора роки ми сформували нову команду, яка працює дуже професійно, і наразі некомплект становить близько 7% по області. Це при тому, що на початку року ця цифра була в декілька разів більшою. Тому сьогодні нам є що показати людям і розповісти про свої здобутки. Сподіваємось, надалі буде тільки краще», – поділився полковник Василь Остапчук, начальник кримінальної поліції і заступник начальника управління ГУНП в Хмельницькій області.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення
  Так  Ні, дякую