ye-logo.v1.2
8 Серпня, 2020

Коли запрацює басейн, який місту «подарували» за двадцять два мільйони гривень?

Суспільство 3121
Басейн запрацює, можливо, не раніше листопада
Басейн запрацює, можливо, не раніше листопада

Басейн, яким збагатилося місто замість 29 мільйонів на баланс міста передали, але запрацює він, ймовірно, ще не скоро.

Принаймні, поки що, ні комунального підприємства, яке й мало ним займатися, ні навіть решту обладнання, яке ще варто докупити – немає.

Більше року пройшло, як міський голова Олександр Симчишин в ефірі сайту «Є» повідомив, що міська рада погодилася взяти у забудовників басейн та сім квартир у рахунок пайової участі.

Для обслуговування басейну у міській раді вирішили створити чергове комунальне підприємство. Говорили про це кілька разів на різних нарадах і виконкомах, але підприємства і досі немає.

На крайньому виконавчому комітеті Хмельницької міської ради вже виносили питання про створення такого підприємства, але знову щось пішло не так.

Оте «не так» пішло через заступника міського голови Андрія Бондаренка.

«На виконком виносили питання про створення комунального підприємства, яке б обслуговувало басейн. Я запропонував відкласти це питання з двох причин. Перша – для того, щоб розглянути можливість приєднання басейну до іншого підприємства, щоб не множити комунальні заклади, а відповідно і посади, які будуть утримуватися за рахунок бюджету. Друга – для басейну треба докупити частину обладнання, тому я запропонував, щоб його запропонувати докупити підприємцю, який і передає басейн, а не за бюджетні кошти», – пояснив Андрій Бондаренко.

Зараз басейн знаходиться на балансі управління молоді та спорту. Але коли він запрацює і головне хто організовуватиме його роботу – невідомо.

За попередніми даними, у міській раді планують запустити його в роботу не раніше листопада.

До речі, Антикорупційний портал громадських розслідувань раніше публікував Як у Хмельницькому басейн на пайові виміняли 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую