ye-logo.v1.2
14 Серпня, 2020

Хмельничан запрошують до патрулювання свого району спільно з поліцією

Суспільство 1564
«Ми хочемо долучити активних людей до поліцейських патрулювань», - каже інспектор із зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Хмельницькому Ганна Стрембіцька
«Ми хочемо долучити активних людей до поліцейських патрулювань», - каже інспектор із зв'язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Хмельницькому Ганна Стрембіцька. Фото: автора

Контролювати порядок на вулицях міста можуть усі жителі обласного центру, яким небайдужий громадський спокій.

Патрульна поліція запроваджує у Хмельницькому пілотний проект «Сусідська варта», який запозичили у колег з Вінниці. Суть проекту полягає в тому, що звичайні хмельничани будуть патрулювати свій мікрорайон разом з поліцейськими.

«Місцеві люди знають свій район, як ніхто інший. Їм відомо, де найчастіше розпивають алкоголь та вчиняються бійки. Саме тому, ми хочемо долучити активних людей, які допоможуть нам зменшити кількість правопорушень у місті», - каже інспектор із зв’язків з громадськістю Управління патрульної поліції у Хмельницькому Ганна Стрембіцька.

Експериментувати будуть у мікрорайоні Ракове.

«Залучаємо ініціативних хмельничан в кількості десяти осіб, які ходитимуть з патрульними та реагуватимуть на адміністративні правопорушення – куріння та розпивання алкоголю у недозволених місцях, порушення тиші та інше», - каже інспектор Ганна Михайлівна.

«Сусідська варта» почне свою роботу з вересня поточного року. Якщо експеримент дасть результати, подібний проект зроблять у всіх мікрорайонах міста, - кажуть поліцейські.

Свої пропозиції та зауваження для патрульної поліції Хмельницького можна висловити за телефоном: 0800500202.

Читайте також: Де у Хмельницькому є аварійно-небезпечні ділянки. 

 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую