ye-logo.v1.2
9 Квітня, 2020

Хмельницьке «ноу-хау»: «Торгуєш алкоголем? Встанови камеру і дай поліції доступ до неї»

Суспільство 2331
Правоохоронці хочуть, аби підприємці встановили в магазинах камери, а потім давали на їхню вимогу відео з них
Правоохоронці хочуть, аби підприємці встановили в магазинах камери, а потім давали на їхню вимогу відео з них. Фото: cctv-pro.com.ua

Підприємцям міста запропонують разом боротися з продажем спиртного для неповнолітніх.

Виконавчий комітет Хмельницької міської ради прийняв рішення «Про внесення на розгляд сесії міської ради пропозиції про рекомендації щодо встановлення камер відеоспостереження в об’єктах торгівлі м. Хмельницького, які здійснюють реалізацію алкогольних напоїв».

За словами Руслани Сідлецької, начальника управління торгівлі, це рішення носитиме рекомендаційний характер. «Будь який підприємець може елементарно відмовитися, - на виконкому заявив Олександр Симчишин, міський голова. – Таку пропозицію запропонувала поліція, коли ми запитали, чому в місті продають алкоголь неповнолітнім. Вони сказали, що не можуть зафіксувати такі випадки, а потім довести».

Отож, рекомендуватимуть не лише встановити камери, а й надавати доступ правоохоронцям та управлінню торгівлі до записів, які мають зберігатися не менше 10 днів. Звісно, коли ті попросять.

Тепер це рішення виконкому має розглянути міська рада. Якщо вона підтримає виконком, тоді й «проситимуть» хмельницьких підприємців встановити камери в магазинах, зберігати відео з них та надати доступ поліції, коли буде потреба.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую