ye-logo.v1.2
29 Листопада, 2020

За неналежне обстеження закладів освіти можуть притягнути до кримінальної відповідальності

Суспільство 1160
Усі школи до нового навчального року мають бути обстежені.
Усі школи до нового навчального року мають бути обстежені. . Фото: автора

Таку пропозиції озвучив Віце-прем’єр-міністр – Міністр регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ України Геннадій Зубко.

Віце-прем’єр-міністр зазначив, що дуже важливо під час підготовки навчальних закладів до нового навчального сезону проводити повне обстеження цих будівель, особливо там, де є втручання в поточний ремонт.

"У нас є випадки, коли відбувалася руйнація несучих стін шкіл за рахунок встановлення нових вікон. Не залучаються до цих робіт і відповідні органи технічного нагляду, обстеження і, як результат – маємо плачевні наслідки. Тому, перш за все, я вимагаю посилити відповідальність за неналежне обстеження закладів освіти, аж до кримінальної", - заявив Геннадій Зубко під час всеукраїнської селекторної наради з підготовки до навчального року.

«Я ще раз наголошую, що 100% готовність навчальних закладів – це не тільки пофарбовані стіни, поміняні вікна, а - це, в першу чергу, проведене повне обстеження будівлі, яка повинна забезпечувати безпеку наших дітей. Тому закликаю відповідальних осіб до 1 вересня провести повне обстеження усіх навчальних закладів України», - наголосив Геннадій Зубко.

В департаменті освіти і науки Хмельницької ОДА повідомляють, що обстеження закладів освіти області проведуть до 18 серпня і лише тоді зможуть точно повідомити наскільки вони готові до нового навчального року. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую