ye-logo.v1.2
15 Серпня, 2020

На Хмельниччині поменшало злочинів, скоєних неповнолітніми

Суспільство 1603

Разом з тим зріс відсоток злочинів, скоєних в стані алкогольного сп'яніння та відчутний ріст наркоманії в селах.

Учора відбулося спільне засідання органів внутрішніх справ з місцевою владою та органами самоврядування, що мало на меті об'єднати зусилля задля поліпшення безпеки громадян.

Якщо вдатися до статистики, то у 2010 році кількість тяжких злочинів, розбоїв та грабежів на Хмельниччині пішла на спад. Так само як і кількість злочинів, скоєних неповнолітніми. Їх минулоріч зафіксовано на 2,2 відсотка менше. Менше фіксують і злочинів на вулицях великих міст. Разом з тим зріс відсоток злочинів, скоєних в стані алкогольного сп'яніння та відчутний ріст наркоманії та алкоголізму в селах. Щоб подолати ці згубні явища і влада, і органи внутрішніх справ, бачить вихід у співпраці. Передусім, з громадськими формуваннями. Хоч їх, наразі, в області створено аж 247, дієві — не усі.

«Передусім, через те, що такі формування потребують певної фінансової підтримки, - переконаний заступник начальника УМВС України в Хмельницькій області Сергій Кобля. - Адже, погодьтеся, що навіть дільничний інспектор у своїй діяльності так чи інакше опирається на громадськість».

Разом з тим заступник голови Хмельницької облдержадміністрації Вадим Гаврішко вважає, що наразі кожен (не лише міліціонер) має виховати в собі нетерпимість до правопорушень і адекватно реагувати на тих, хто їх вчиняє. «Наприклад, у селі кожен знає один про одного чи не усе. Тому сільський голова мав би перший реагувати на якісь правопорушення. Якщо ж він їх ігнорує, не помічає, також має нести відповідальність», - впевнений Вадим Гаврішко.

В свою чергу Василь Осадчий, заступник голови Хмельницької обласної ради, запевнив, що разом з депутатами буде рекомендувати всім місцевим радам прийняти відповідні розпорядження на місцях, наприклад, щодо обмеження перебування підлітків на вулиці у нічний та вечірній час та щодо обмеженя часу продажу алкоголю. «Подібні рішення, прийняті в Хмельницькому, вже дали свої позитивні результати», - запевнив Василь Осадчий.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Відпочивай і подорожуй

  Так  Ні, дякую