ye-logo.v1.2
18 Липня, 2019

Ажіотаж на квіти: скільки у Хмельницькому коштує першовересневий букет?

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 3903
Сьогодні у підземці купують квіти переважна в честь завтрашнього Дня знань
Сьогодні у підземці купують квіти переважна в честь завтрашнього Дня знань. Фото: автора

Найдешевший букет з ромашок в обласному центрі коштує 30 гривень.

Перед початком нового навчального року у Хмельницькому масово скуплюють букети квітів. Стандартне місце для цього – підземка. Квітів там багато, як і покупців. «Сьогодні народу побільшало. До вечора думаю розкуплять усе. Плануємо торгувати до 22:00», - каже продавчиня квітів у підземному переході Вікторія Фурман.

Мода на першовересневі квіти не змінилася. Хмельничани і досі віддають перевагу сезонним хризантемам, айстрам, новомодним альстромеріям та сухоцвіту кермек. «Ціна квітів залежить від постачальника. До прикладу, хризантема та айстра коштує від 5 гривень за квітку. Гербера – від 8 і до 15 за штуку. Троянди в ціні не змінилися – від 15 до 80 гривень за квітку», - розповідає продавець в підземці Вікторія Фурман.

Хмельничани і досі віддають перевагу сезонним хризантемам, айстрам.

Попитом користуються і збірні букети, до яких входять хризантеми, гербети та асторомерії. Продавці підземки пропонують покупцям і композиції з букетів у плетених кошиках та з водяною губкою, адже ці квіти не так швидко зів’януть та стоятимуть довше. Щоправда ціна на такі композиції – від 120 гривень.

Збірні букети у попиту. Їх ціна від 50 гривень, в залежності від квітів, що туди входять.

Тим, хто хоче заощадити на квітах є альтернатива – букети з рук. Місцеві бабусі «обсіли» вхід до підземки та торгують власновирощеними букетами. Переконують, що їхні квіти свіжіші і стоятимуть довше. Ну і ціни на ці букети інші: букет з хризантем та айстр – по 35 гривень, сухоцвіт кермек – 25, ромашки – 30 гривень.

Ось за такий букет у підземному переході прийдеться віддати сто гривень.

«Якщо за три соняшника замотаних у папір у підземці беруть 100 гривень, то я продам квітку лише за п’ять. От порахуйте скільки соняшників у мене можна купити за 100 гривень», - посміхаючись каже Руслана Іванівна, що торгує квітами біля підземки.

Якщо ж ви хочете відрізнитися від усіх та зробити оригінальний подарунок вчителям, у пригоді стануть букети з цукерок або фруктові композиції. А для тих, хто хоче витратити кошти з користю, пропонуємо взяти участь у акції «Благодійність замість квітів» або перерахувати кошти на АТО.

  

Місцеві бабусі «обсіли» вхід до підземки та торгують власновирощеними букетами.

 

Квіти «з рук» майже вдвічі дешевші за ті, що продаються у підземці.

 До речі, нагадуємо, що хмельничанам першого вересня заборонено продавати алкоголь.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

  Так  Ні, дякую