ye-logo.v1.2
«Єдині новини» на Хмельниччині та Україні. Для цього натисніть на трансляції хмельницьких і всеукраїнських телеканалів, або слухайте радіо khm-radio.ye.ua чи radio.ye.ua
"Єдині новини" на Українському радіо

Автомобілісти на єврономерах проїдуть колоною вулицями Хмельницького

Суспільство 3024
Колона автомобілістів їхатиме з включеними аварійками і сигналом
Колона автомобілістів їхатиме з включеними аварійками і сигналом. Фото: np.pl.ua

До участі запрошують усіх бажаючих.

За кілька днів, 3 вересня, вулицями Хмельницького проїде колона автомобілів на єврономерах. Як повідомили у міській організації «Авто Євро Сила», такий автопробіг вони влаштовують для того, щоб привернути увагу влади до загальнодержавної проблеми розмитнення авто та стану дорожнього покриття на теренах області.

В акції можуть брати участь усі небайдужі, але Віталій Крижанський, голова міської організації «Авто Євро Сила» каже, що найбільше вони чекають підтримки від автомобілістів з номерами європейського зразка.

«Планується десь 40-60 транспортних засобів. Збір – о 12:00 на кінцевій зупинці Озерної, на майданчику колишнього "Фуршету". Десь о 12:30 ми стартуємо колоною у супроводі працівників поліції. Маршрут охопить більше 10 вулиць: Озерну, Проспект Мируна, Рибалка, Львівське шосе, Тернопільську, Козачу, частину мікрорайону Раково, Індустріальну, Шевченка, Подільську і Кам’янецьку. Автопробіг триватиме близько півтори години і завершиться зборами на Майдані Незалежності, у яких візьмуть участь як учасники акції, так і активісти з районних осередків», – розповів Віталій Крижанський.

Він також зазначив, що цією акцією вони прагнуть звернути увагу органів місцевого самоврядування на стан дорожнього покриття, розмітки та наявності дорожніх знаків у місті та області. А ще – учасники підготуються й до 100-тисячної акції під Верховною Радою, яка має відбутися 6 вересня у Києві. Там вони вже вимагатимуть уніфікувати процедуру розмитнення автомобілів з європейськими нормами, щоб і в українців, і в іноземців були рівні права щодо використання автомобілів іноземної реєстрації.

Із законопроектом № 5567 «Про внесення змін до Митного кодексу України (щодо врегулювання транзиту та тимчасового ввезення транспортних засобів особистого користування)» можна ознайомитися тут.

У Хмельницькому автопробіг розпочнеться у неділю, 3 вересня, від кінцевої зупинки мікрорайону Озерна. Збір учасників – о 12:00 годині.

Коментарі:

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Новини Хмельниччини
Останні оголошення

Робота для вас

  Так  Ні, дякую