ye-logo.v1.2
16 Січня, 2019

Чому у Хмельницькому найдорожча оренда житла і які квартири найпопулярніші

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 3555
Оренда квартир у Хмельницькому одна із найдорожчих
Оренда квартир у Хмельницькому одна із найдорожчих. Фото: автора

Винаймати житло коштує від 2000-2500 гривень.

Орендувати житло у Хмельницькому можна від 2 тисяч гривень і аж до 8 тисяч гривень. Ціна в основному залежатиме від стану квартири й від того, в якому будинку вона знаходиться. Ріелтори кажуть, найчастіше клієнти шукають житло в центральній частині міста. Там, відповідно, і дорожче.

За даними сайту dim.km.ua упродовж літа у Хмельницькому оренда однокімнатної квартири коштувала від 2 до 6 тисяч гривень. Двокімнатна квартира вартувала в районі 2-5 тисяч гривень. А от трикімнатна – від 2,5 до 8 тисяч гривень.

Власниця агентства нерухомості Ірина розповідає, вартість оренди кварти у Хмельницькому, серед інших міст з такою ж кількістю населення, найвища. Причина тому – велика кількість новобудов.

“У таких квартирах власники роблять хороший ремонт і здають по 4-5 тисяч гривень за однокімнатну. А ще додайте комунальні платежі. Для нашого міста це космічні ціни, зважаючи на те, що зарплата середньостатистичного хмельничанина теж 4-5 тисяч гривень”, - додає пані Ірина.

За її словами, зараз вибір квартир досить малий. Більшим він був на початку літа, коли студенти роз'їхалися по домівках. Проте, кількість ніяк не впливає на вартість. Найдорожче та найпопулярніше житло здають у центральній частині міста.

“Після того, як подорожчав долар, ціни на оренду не відразу полізли доверху. Все було поступово. Зараз ситуація відносно стабільна. Попит на однокімнатні квартири більший, на трикімнатні - менший. Найдорожче винаймати житло в центрі, дешевше - в мікрорайонах Ракове, Гречани, Ружична”, - розповідає ріелтор Павло.

Фахівець додає, що в серпні квартиру було важко найти. У більшості випадків шукали помешкання студенти. Такий “студентський бум” стихне до кінця жовтня. Запитують про житло, в основному, з меблями та технікою.

“Сім'ї з дітьми шукають квартири ближче до школи (садочка), де навчається чи буде навчатись дитина. Тут не так важливий район. Хто звик жити в Раковому, той буде шукати квартиру саме у цьому мікрорайоні”, - каже Павло.

Самостійно знайти житло у Хмельницькому дуже важко - витратите чимало часу та зусиль. Якщо ж хочете, щоб квартиру шукали за вас - звертайтесь до агенств нерухомості. Але зважайте, за послуги ріелтора доведеться сплатити кругленьку суму, яка залежить як від апетитів рієлтора, так і від ціни квартири.
 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео