ye-logo.v1.2
19 Січня, 2020

Коли у домівках хмельничан буде тепло

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 2249
Тепло ж в оселі та соціальних закладах має з'явитися вже першого жовтня
Тепло ж в оселі та соціальних закладах має з'явитися вже першого жовтня. Фото: javoriv-rda.gov.ua

Чиновники кажуть, що Хмельницький повністю готовий до опалювального сезону.

Батареї у домівках хмельничан будуть теплими, як тільки три дні температура повітря на дворі буде не вища 8°C. Про це повідомив начальник виробництва міського комунального підприємства «Хмельницьктеплокомуненерго» Олександр Скалій.

«Усі роботи завершені. У термін – до 15 вересня мати 100-відсоткову готовність, який був поставлений міністром регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадій Зубко, ми вписалися і звітуємо про те, що наше місто розпочне подачу тепла, як тільки будуть витримані температурні норми», - каже чиновник.

У міській раді заявляють, що рівень готовності до нового опалювального сезону у Хмельницькому йде згідно визначених графіків підготовки.

«За рахунок міського бюджету та коштів теплопостачальних підприємств, замінили мережі, провели усі необхідні роботи з підготовки котелень. Ще з минулого року маємо 100% лічильників (були першим містом в Україні). Зараз проводимо роботи з теплоізоляції внутрішньобудинкових мереж в підвалах будинків. Закуповуємо сировину для твердопаливних котлів», - коментує ситуацію мер Хмельницького Олександр Симчишин.

У Хмельницьктеплокомуненерго кажуть, що тепло в соціальні заклади, такі як лікарні, школи та садочки, подадуть ще першого жовтня. «Ми не чекатимемо холодів. В соціальні об’єкти тепло піде найпершим», - каже Олександр Скалій.

До речі, за словами міністра регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства Геннадія Зубка, комунальники України підготувалися на 95,6%. Цьогоріч уряд на підготовку до опалення виділив 9 мільярдів гривень.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую