ye-logo.v1.2
3 Червня, 2020

Хмельницькі патрульні відтепер контролюватимуть безпеку дорожнього руху по всій області

Суспільство 1260
Патрульним розширюють повноваження
Патрульним розширюють повноваження. Фото: з архву

Усі послуги з безпеки дорожнього руху надаватимуть патрульні.

Від учора, 17 вересня, в Управлінні патрульної поліції запрацював реорганізований відділ безпеки дорожнього руху. Інспектори контролюватимуть безпеку руху не тільки в обласному центрі, а й по всій області. Зокрема, копи перевірятимуть наявність дорожньої розмітки, світлофорів та знаків. Окрім того, інспектори виконуватимуть і низку інших завдань.

“Інспектори з безпеки дорожнього руху працюватимуть на усіх дорогах Хмельницької області. Вони перевірятимуть транспортні засоби, які виїжджають на лінію для обслуговування пасажирських перевезень. Також контролюватимуть наявність та стан дорожніх знаків, розмітки, роботу світлофорів. Відтепер в Управлінні патрульної поліції будуть надавати дозволи на перевезення небезпечного або великогабаритного вантажу”, - розповідає речник патрульної поліції Хмельницького Роман Мартинюк.

За його словами, такі інспектори мають проводити роз'яснювальну роботу з учасниками дорожнього руху. Якщо під час негоди впало на проїжджу частину дерево, або ведуться ремонтні роботи, поліцейські попереджатимуть про обмеження руху та можливий об'їзд.

Загалом безпекою дорожнього руху в області займатиметься 10-12 патрульних. Здійснюватимуть інспектування вони на автомобіль “Toyota Prius”.

Отож, до повноважень реорганізованого відділу безпеки дорожнього руху входить:

- організація супроводу і забезпечення безпечного руху транспортних засобів спеціального призначення;

- погодження реконструкції і ремонту автомобільних доріг, залізничних переїздів, комплексів дорожнього сервісу та інших споруд у межах відведення автомобільних доріг або червоних ліній міських вулиць і доріг;

- погодження пропозицій щодо обладнання засобами організації дорожнього руху місць виконання дорожніх робіт, проектів та схем організації дорожнього руху, маршрутів руху пасажирського транспорту, маршрутів організованого руху громадян і місць їх збору, порядку проведення спортивних та інших масових заходів, які можуть створити перешкоди дорожньому руху;

- видача на участь у дорожньому русі транспортних засобів, вагові або габаритні параметри яких перевищують нормативні;

- погодження маршрутів дорожнього перевезення небезпечних вантажів;

- контроль за безпекою дорожнього руху під час перевезення пасажирів чи вантажів, у тому числі небезпечних;

- інформування учасників дорожнього руху про — фото та відео фіксацію правопорушень.

Відділ безпеки дорожнього руху працює за адресою: місто Хмельницький, провулок Коцюбинського 35/2.

 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую