ye-logo.v1.2
14 Жовтня, 2019

Через російську мову до гендиректора атомної станції викликали швидку

Алла СОБКО Суспільство 10558 1
Гендиректору Хмельницької АЕС не дозволили виступати на сесії через російську мову
Гендиректору Хмельницької АЕС не дозволили виступати на сесії через російську мову. Фото: автора

Окремі депутати не захотіли слухати виступ Миколи Панащенка.

Пленарне засідання сесії розпочалося зі скандалу. До трибуни вийшов генеральний директор Хмельницької атомної електростанції Микола Панащенко, який мав довести депутатам обласної ради інформацію щодо продовження строку експлуатації енергоблоку № 1 Хмельницької АЕС.

Та вже з перших слів його перервали депутати-свободівці з вимогою говорити українською мовою. Аргументи голови ради Михайла Загородного та колег-депутатів про те, що вся документація на атомній станції ведеться російською, і інформація, яка має прозвучати надто важлива, щоб зважати на те, якою мовою вона викладена, не були почутими. Як тільки Микола Сергійович знову почав говорити, свободівці почали стукати по столах і викрикувати "українською", а потім і взагалі заблокували трибуну і вимагали надати кваліфікованого перекладача з іноземної мови на українську.

Іван Гончар навіть заявив, що готовий слухати доповідь англійською чи німецькою, але не російською. Депутати в залі щоправда скептично віднеслися до такої заяви, мовляв "цікаво, хто з них (представників Свободи - авт.) знає ці мови, що готовий слухати інформацію про атомну енергетику?". 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

У результаті, коротку інформацію зачитавголова ради Михайо Загородний, а гендиректор АЕС покинув залу, бо йому стало зле. Зараз Миколу Панащенка обстежує лікар швидкої допомоги. 

Представники Нетішина зазначають, що у Миколи Сергійовича є проблеми зі здоров'ям, а такий  "прийом" може суттєво позначитися на його самопочутті.   

Миколу Панащенка обстежують лікарі швидкої допомоги

Засідання сесії онлайн у прямій трансляції

 

Підписатися на канал "Є" в Youtube

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

27.09.2017 21:40

як вже достав той бурлик .....тільки шо вміє шо шось бити і колотити , людина приїхала виділила час шоб розказати цим дармоїдам про ситуацію на АС а вони російської не розуміють ..... як цих неутів понабирали туди мову ворога потрібно знати досконало ...... це вже перебір ........ Симчишин ніби витягує все місто нормальний мер а його однопартійці такі як бурлик все колотять , хай йде краще бомжів розганяє далі і малишів з пивком в нього це добре виходить як для депутата облради.

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую