ye-logo.v1.2
15 Липня, 2020

На правах реклами Для молодих і активних компанія ВОЛЯ пропонує не просто робочі місця, а успішну кар’єру

Суспільство 1682
Анна Басюк:
Анна Басюк: "Головна особливість і цінність ВОЛІ – це наша команда, в якій працюють кращі спеціалісти в галузі"

Як визначитися із «своєю професією», влаштуватися без досвіду роботи, обрати ідеального роботодавця, - питання, що хвилюють чи не кожну молоду людину.

Відповіді на них ми дізнавалися в HR-директора компанії ВОЛЯ Анни Басюк, адже саме у цій компанії ви зможете побудувати довгий шлях від стажера до керівника. Окрім цього, у ВОЛЯ є різні програми стажування, а для працівників – повний соціальний захист, можливість кар’єрного росту, роботу з інноваційними продуктами та дружній колектив.

- Анно, на що варто звертати увагу при виборі роботодавця?

- Перш за все, я б радила подивитися які великі, системні компанії-лідери ринку представлені в регіоні, чи місті, в якому ви живете. І для початку відправити своє резюме в представництва саме таких компаній. Адже робота в них часто гарантує соціальний захист, сучасний менеджмент, велику кількість можливостей для побудови успішної кар'єри і головне –навчання і професійний розвиток у цікавій для вас сфері діяльності.

- Одна із таких компаній – ВОЛЯ, що ви пропонуєте своїм працівникам, або тим, хто хоче до вас влаштуватися?

- ВОЛЯ – дуже гарне місце роботи, як для молодих людей, які тільки починають кар'єру, так і для досвідчених професіоналів. Що важливо для всіх – це, звичайно ж, дотримання всіх норм законодавства, повний соціальний захист, офіційне оформлення з першого дня роботи і завжди своєчасні виплати заробітної плати. Для професіоналів – можливість працювати з передовими технологіями, інноваційними продуктами. Крім цього, ми виділяємо ресурси для реалізації цікавих проектів у всіх напрямках бізнесу. Для молодих фахівців –навчання та досвід роботи у великій компанії.

Але головна особливість і цінність ВОЛІ – це наша команда, в якій працюють кращі спеціалісти в галузі. Саме це дозволяє нам вже не перший рік зберігати лідерство на ринку! Швидкість розвитку та інтенсивність роботи у нас дуже висока. Але навіть недовго попрацювавши у нас – робота в інших компаніях може здатися прісною і нецікавою.

- Чим відрізняється бренд роботодавця ВОЛЯ від інших? Які є можливості для роботи саме в Хмельницькому?

-Головна особливість – це наші цінності! Якщо людина шукає просто роботу, щоб пересидіти з 9 до 18 години, то нам з нею не по дорозі. Більшість співробітників ВОЛІ – це рушійна сила компанії, проактивні люди, які хочуть постійно розвиватися. Швидкість і кількість змін величезні – відповідно і можливостей для розвитку дуже багато. Зокрема, в call-центрі в Хмельницькому. Минув рік, і більше половини співробітників, які прийшли на лінійні позиції операторів, вже отримали просування. 90% супервайзерів, керівників служб, тренерів, менеджерів з якості – це співробітники, які виросли всередині компанії. Але їхніми результатами ми пишаємося не тільки всередині компанії, адже вони є призерами престижних галузевих конкурсів!

- На що звертає увагу hr-менеджер, коли бере співробітника без досвіду роботи? Чи дивитеся ви на оцінки в дипломі?

- Ні, на оцінки і на колір диплома ми не дивимося, оскільки часто – це абсолютно не корелює з результатами роботи співробітників. Ми дивимося на компетенції, мотивацію і цінності кандидатів. Нам потрібні активні, розумні, ініціативні, комунікабельні люди, які хочуть розвиватися. У нас великий внутрішній навчальний центр, в якому ми дамо всі необхідні знання. Тому наші рекрутери і менеджери, які приймають на роботу людей, навчені методикам оцінки за компетенціями. У нас є узгоджені профілі посад та стандарти мотиваційно-ціннісного інтерв'ю.

За рік роботи call-центру, більше половини співробітників, які прийшли на лінійні позиції операторів, вже отримали просування

- Чи є якісь програми стажувань в компанії ВОЛЯ, можете розповісти в деталях?

- Крім лінійних посад, на які ми приймаємо людей без досвіду роботи, у нас також є програма стажування. Студенти можуть пройти оплачуване стажування в будь-якому департаменті компанії. У разі хороших результатів стажування, вони можуть отримати пропозицію постійної роботи. За час існування програми із 120 стажерів, 15 працюють в компанії на різних позиціях.

- Який шлях може пройти молодий спеціаліст, почавши з позиції стажера у вашій компанії?

- Можливості величезні, шлях може бути дуже довгим. Багато керівників департаментів прийшли в компанію стажерами або на лінійні позиції. Технічний директор західного регіону виріс з техніка по підключенню інтернету, директор Харківської філії – з фахівця з маркетингу, керівник відділу компенсацій та пільг – з ресепціоніста, директор по роботі з корпоративними клієнтами – з менеджера з продажів. Список можна продовжувати.

- Але перше інтерв’ю – це завжди хвилювання. Як його побороти і показати себе з кращого боку?

- Порада одна – бути самим собою і відповідати чесно на питання на співбесіді. Відповідати чесно насамперед самому собі, адже коли ти чесний, то і хвилювання немає. Не потрібно придумувати або говорити завчені фрази, типу «хочу в продажі, тому що подобається спілкування з людьми». Якщо це не відповідає дійсності, а ви отримаєте посаду, то за підсумком зробите гірше собі, тому що будете ненавидіти своїх клієнтів. Ви не будете отримувати задоволення від роботи і, як наслідок, не будете успішним на цій посаді.

- Для молодих людей дуже часто постає питання вибору - а чи туди я пішов вчитися-працювати. Як не помилитися?

- Ну стандартна порада - це знайти те, чим подобається займатися, і шукати кращу вакансію на ринку в цій сфері. Коли робота приносить задоволення, то і результати кращі й розвиваєшся швидше. Якщо поки не зрозуміли для себе, що ближче, то можна спробувати себе в різних сферах, використовуючи ті ж програми стажувань - пройти практики в різних напрямках і в процесі визначитися. Ще порада, яку багато хто не любить від мене чути - це робити максимум, викладатися на повну у будь-якій справі і ситуації, в якій ви опинилися. Вчіться бути успішними та перемагати. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення

Потрібні послуги

  Так  Ні, дякую