clear-dayclear-nightcloudyfogpartly-cloudy-daypartly-cloudy-nightrainsleetsnowthunderstormwind emailfbgpinstokrsstgtwvibervkwaytSkypeWhatsappViberPhoneMail

Хмельницький – одне з чотирьох міст в Україні, у яких ще є сміттєпроводи

У 80% багатоповерхівок Хмельницького вже заварені камери для сміття

У 80% багатоповерхівок Хмельницького вже заварені камери для сміття. Фото: Вадима Василишина

В обласному центрі закриють усі сміттєкамери в будинках.

У багатоповерхівках Хмельницького не лишиться жодного діючого сміттєпроводу. Про такий намір сказав міський заступник міського голови Анатолій Нестерук.

«Ми плануємо повністю ліквідувати всі сміттєпроводи. Вони є розсадниками мишей, щурів, тарганів та багато чого ще», - каже високопосадовець.

Виявляється, Хмельницький – одним з чотирьох міст України, в яких лишилися сміттєкамери.

Анатолій Нестурук каже, що б його воля, то б усі сміттєві камери у багатоповерхівках він за тиждень би позакривав.

«Але ви розумієте, що це питання не таке легке. Потрібно згода від 50% жителів будинку. Часто ми зустрічаємо спротив від мешканців. Люди звикли до сміттєкамер і виносити сміття деінде їм не хочеться. Але це лише питання часу. Ми поступово закриємо усі камери для сміття у багатоповерхівках», - каже Анатолій Макарович.

«Біля 20% багатоповерхівок обласного центру ще мають камери у під’їздах для викидання сміття. Та сама Вінниця та Тернопіль, на які ми рівняємося, давно вже позбутися цього. На сьогоднішній день всі говорять про те, що потрібно сортувати сміття. А попробуйте розібрати сміття з камери. Як не крутіть, але антисанітарія в цих під’їздах, де працюють сміттєкамери є, плюс до цього неприємний аромат», - каже директор КП «Спецкомунтранс» Владислав Кривинчук.

Більшість будинків де ще залишилися сміттєкамери знаходяться в центрі міста та в мікрорайонні Ракове. Також, за словами Владислава Валерієвича, є ще один будинок по Кам’янецькій. А от в Південно-Західному районі міста та на Озерній таких будинків взагалі немає.

«Якщо сміттєкамери будуть заварені у під’їздах, біля будинку буде створений сміттєвий майданчик з баками, або ж будинок буде прив’язаний до вже існуючих майданчиків», - каже Владислав Кривинчук.

Система Orphus
Помітили помилку в тексті? Виділіть її мишкою та натисніть Ctrl + Enter
Коментувати:
Коментарів - 1:
Від: Николай Вержиковский21.10.2017 18:37Если городские власти добьються своей цели в РАКОВО -КЛЯНУСЬ СВЕЧКУ ИМ ПОСТАВЛЮ В ЦЕРКВИ "ЗА ЗДРАВИЕ"

Популярні новини

Останні новини

Останні фото та відео
Архів новин

<<Вересень 2018>>
ПнВтСрЧтПтСбНд
     1

2

3

4

5

6

7

8

9

10

11

12

13

14

15

16

17

18

19

20

21

22

23

24

25

26

27

28

29

30