ye-logo.v1.2
15 Червня, 2019

Учасник АТО із Хмельниччини відстоюватиме у судді статус жертви міжнародного конфлікту

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 805
Судове засідання у справі відбудеться наприкінці жовтня
Судове засідання у справі відбудеться наприкінці жовтня. Фото: podrobnosti.ua

Влітку 2014 року чоловік потрапив у полон.

На Хмельниччині колишній учасник АТО має на меті отримати статус жертви міжнародного збройного конфлікту. Як зазначають у прес-службі Апеляційного суду, чоловік звернувся із заявою до Нетішинського міського суду.

“До Нетішинського суду звернувся колишній учасник АТО із заявою встановити юридичний факт поранення, захворювання та перебування у полоні в період виконання обов’язків військової служби на окупованій території Донецької області внаслідок військової агресії Російської  Федерації проти України. Згідно із документом, у лютому 2014 року він пішов до війська на контракт, брав участь у боях за суверенітет і територіальну цілісність країни”, - йдеться у повідомлені Апеляційного суду.

У прес-службі суду додають, що влітку під час обстрілів під Шахтарськом був тяжко поранений і потрапив до полону, визволяти з якого їздила мати: про знущання над сином дізналася з Інтернету, адже бойовики знімали допити на відео. Молодому чоловікові в Донецьку зробили важку операцію, згодом звільнили із полону, але наслідки його переживає і досі.

Отож учасник АТО хоче отримати статус жертви міжнародного збройного конфлікту. Судове засідання у справі призначено в Нетішині на 31 жовтня 2017 року.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео