ye-logo.v1.2
17 Лютого, 2019

Хмельницький серед лідерів у стягнені штрафів з водіїв-порушників

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 729
Фото: te.20minut.ua

За 9 місяців у Хмельницькому виявили близько 1000 нетверезих водіїв.

Найвищий відсоток стягнення штрафів з водіїв-порушників – у Хмельницькій області: 36,8 відсотка. Про це повідомляють на сайті МВС України. Найменше штрафів стягнуто з правопорушників у Чернівецькій області – 0,4 відсотка.

«Із загальної кількості складених адмінматеріалів українськими судами розглянуто 44 тисячі справ. 70 відсотків рішень за розглянутими справами – стягнення адміністративних штрафів. Кількість оштрафованих водіїв – 31 тисяча осіб. Загальна сума накладених штрафів становить 352 мільйони гривень, однак стягнуто з цієї суми лише 31 мільйон гривень", - йдеться у повідомленні МВС України.

Місто Хмельницький серед лідерів у стягнені штарфів з водіїв-порушників - 36,8 відсотка. Найменше стягнули з порушників у Чернівецькій області – 0,4 відсотка.

Як повідомляють у патрульніій поліції Хмельницького, упродовж 9 місяців в місті виявили близько 1000 нетверезих водіїв.Кажуть, що таких результатів вдалось досягнути через тісну співпрацю патрульної поліції та ГУ НП з міською владою та суддями.

Фото:mvs.gov.ua


 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас