ye-logo.v1.2
18 Вересня, 2019

У Білогірському районі попрощались із 27-річний бійцем

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 1178
На Білогірщині попрощались із 27-річний бійцем
На Білогірщині попрощались із 27-річний бійцем. Фото: із Фейсбуку

Олександр Омельчук загинув у зоні АТО.

У п'ятницю, 20 жовтня, в селі Велика Боровиця, проводжали в останню путь бійця 128 окремої гірсько-піхотної бригади Олександра Омельчука. Про це повідомляють на сайті Білогірської РДА.

“Він загинув на 27 році життя у зоні проведення антитерористичної операції під час виконання бойового завдання, в районі населеного пункту Зайцеве на Донеччині. В нього залишилися батько, мати та сестра. Попрощатися із загиблим бійцем та віддати шану прийшли сотні людей. На місцевому цвинтарі, відбулась жалобна панахида”, - йдеться у повідомлені.

Як зазначає на своїй сторінці у Фейсбуці волонтер Ян Осока, Олександр Омельчук (позивний Механ), 14 жовтня 2011 року підписав із ЗСУ контракт. Був солдатом, механіком-водієм 2-го батальйону 128-ї окремої гірсько - піхотної бригади.

“Починаючи з самого початку війни приймав участь у бойових діях на Сході, спочатку ніс службу у роті матеріального забезпечення, але взимку 2016-го був переведений на посаду "механік — водій". Коли Сашко перебував у Пісках, у нього з'явився там домашній улюбленець - кіт, якого він кликав Льонькою, і з якого здував пилинки, годував та пестив, до якого прикіпів усією душею. Не сприймайте його, як чергову цифру сумної статистики, він був ЖИВОЮ людиною, зі своїми гранями характеру, зі слабкостями та невимовно сталевою силою духа, він був таким, як і ми всі, він жив би й жив, якби не той фатальний осколок”, - йдеться у дописі.
 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую