ye-logo.v1.2
25 Березня, 2019

На правах реклами Робота для молоді незалежно від оцінок у дипломі

На правах реклами— На правах реклами Суспільство 1228

Для тих, хто шукає роботу: в компанії ВОЛЯ ви можете збудувати шлях від стажера до керівника

Тут вас приймуть без досвіду роботи, адже потрібного навчать ще й відкриють величезні можливості кар’єрного росту.

Сьогодні лише офіційно нараховують майже 10 тисяч безробітних хмельничан. За даними Хмельницького обласного центру зайнятості, станом на 1 жовтня цього року кількість зареєстрованих безробітних становила 9,6 тисяч осіб, з яких близько третини – молодь віком до 35 років.

Та поки одні безробітні хмельничани займаються пошуком ідеального роботодавця або вагаються, чи зможуть вони влаштуватися без досвіду роботи, інші будують кар’єру в компанії ВОЛЯ.

ВОЛЯ – гарне місце роботи як для молодих людей, які тільки починають кар'єру, так і для досвідчених професіоналів. Компанія працює за сучасними вимогами, з дотриманням усіх норм законодавства, повним соціальним захистом, офіційним працевлаштуванням з першого дня роботи і завжди своєчасними виплатами заробітної плати.

Завдяки вигідним програмам стажування, можливості кар’єрного росту, роботі з інноваційними продуктами та дружньому колективу, у цій компанії можна пройти шлях від стажера до керівника.

«На оцінки та колір диплома ми не дивимося, оскільки часто – це абсолютно не корелює з результатами роботи співробітників. Ми дивимося на компетенції, мотивацію і цінності кандидатів. Нам потрібні активні, розумні, ініціативні, комунікабельні люди, які хочуть розвиватися. У нас великий внутрішній навчальний центр, в якому ми дамо всі необхідні знання. Крім цього, ми виділяємо ресурси для реалізації цікавих проектів у всіх напрямках бізнесу», – розповідає HR-директор компанії ВОЛЯ Анна Басюк.

Рік тому в Хмельницькому компанія ВОЛЯ відкрила власний call-центр світового рівня, сьогодні у ньому вже працюють близько 200 хмельничан. Більше половини співробітників, які прийшли на лінійні позиції операторів, отримали підвищення.

Крім лінійних посад, на які можна потрапити без досвіду роботи, у компанії також є програма стажування. Студенти можуть пройти оплачуване стажування в будь-якому департаменті компанії. У разі хороших результатів стажування, вони можуть отримати пропозицію постійної роботи.

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Все для саду та городу