ye-logo.v1.2
6 Червня, 2020

У Шепетівці через холод скорочують тривалість уроків у школах

Суспільство 1374
У Школах Шепетівки скоротять тривалість уроків.
У Школах Шепетівки скоротять тривалість уроків.. Фото: zib.com.ua

Опалювальний сезон у місті не розпочався через борги теплопостачальної компанії.

У зв'язку із похолоданням, яке відбудеться вже цими вихідними, міська влада у Шепетівці вирішила з понеділка, 23 жовтня, розпочати в місті опалювальний сезон для всіх категорій споживачів, повідомляє офіційний сайт міської ради.

Та попри холод і оголошений початок опалювального сезону, в домівках шепетівчан досі зимно, передає сайт Шепетівки. Кажуть, причина для міста звична - борги ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" за спожитий газ.

У зв'язку з цим вчора, 23 жовтня,і освітяни вирішили скоротити тривалість уроків з 45 до 30 хвилин у школах, де немає індивідуальних котелень.

"Діти сидять в холодних класах у верхньому одязі, а шепетівчани цілий день обривали телефони теплопостачального підприємства, найчастіше там просто не беруть слухавки", - пише видання.

Ті, кому вдалося додзвонитися кажуть у компанії зізнають - тепло не подають, бо міська влада не затвердила новий тариф.

"Пояснення, м'яко кажучи, обурливе, тому що це не може бути причиною неподання теплопостачання, адже є діючий тариф. Та і це більше виглядає відмовкою у світлі інформації, яку повідомили у НАК "Нафтогаз" - ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" не отримає газу поки не погасить хоча б 5 млн. грн заборгованості із загальної суми 57 159 463,85 гривень", - пише видання.

І якщо 2 роки тому ТОВ "Шепетівка Енергоінвест" просто зірвали пломби і почали самовільно забирати газ, то цього року такий номер не пройде, тому що навчені гірким досвідом газівники перекрили газопостачання на території газопостачального підприємства, а не теплопостачальників. 

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую