ye-logo.v1.2
20 Лютого, 2019

Церква проти святкування Хелловіну у Хмельницькому

Маргарита ЧУБА Суспільство 935
Церква проти святкування Хелловіну у Хмельницькому.
Церква проти святкування Хелловіну у Хмельницькому. . Фото: orthochristian.com

Про це в офіційній заяві повідомили представники Духовної Ради Хмельницького.

У своєму зверненні керівники усіх основних християнських об’єднань церков міста та області заявили про негативний вплив та небезпеку святкування Хелловіну.

Церковники зазначили, що Хелловін являється суто язичницьким святом, про що свідчать його традиції та святкування.

«Святкування християнами цього свята є богохульним, оскільки в день поминання святих влаштовуються своєрідні шабаші переповнені язичницькими обрядами», – вважає Духовна Рада.

На їхню думку, святкування Хелловіну це – висміювання християнського розуміння смерті, святості, вічного життя, тощо. Християнин не може брати участь у святкуванні Хелловіну, бо це – гріхом.

«В ніч з 31 жовтня на 1 листопада можна побачити дітей, підлітків, студентів та навіть дорослих переодягнених у костюми різної нечисті. У школах та ВУЗах організовувались в честь цього «свята» вечірки. Тільки варто поглянути, як у приміщенні на стінах якого висять павутиння, кажани та інша мерзота, бігають діти з відрубаними головами ляльок, танцюючи в колі переодягнені у чаклунів, відьом та іншу нечисту силу. Попиваючи при цьому виноградний сік, який символізує кров. Все це здалека нагадує звичайнісінький шабаш тільки в дитячій формі. Найгірше те що це святкування зараз масово проводиться в школах, як інтернаціональне і жартівливе. Але нічого позитивного в цьому святі немає», – додають священики.

Тому Духовна Рада, виступила із категоричним зверненням про заборону святкування Хелловіну у Хмельницькому, і закликала в першу чергу батьків та педагогів сприяти в боротьбі з розповсюдженням свята, називаючи його культом сатани.

«Ми, як представники християнських церков Хмельницького та області, рішуче засуджуємо та наполягаємо докласти всіх зусиль щодо зупинення розповсюдження у місті Хмельницькому, в школах та навчальних закладах приготування та святкування цього деструктивного окультного свята Хелловіну», - йдеться у зверненні.

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас