ye-logo.v1.2
19 Лютого, 2019

Порошенко підписав закон про підвищення пенсій

Надія СВІНЦІЦЬКА Суспільство 1328
Президент Петро Порошенко затвердив зміни до Бюджетного кодексу щодо підвищення пенсій
Президент Петро Порошенко затвердив зміни до Бюджетного кодексу щодо підвищення пенсій. Фото: president.gov.ua

Президент затвердив зміни до Бюджетного кодексу щодо підвищення пенсій.

Президент Петро Порошенко підписав Закон України №2150-VІІІ «Про внесення змін до Бюджетного кодексу України щодо підвищення пенсій». Документ прийнятий парламентом за основу та в цілому третього жовтня 255 голосами.

Документ уточнює перелік видатків, що здійснюються на соціальний захист та соціальне забезпечення громадян з Державного бюджету України та місцевих бюджетів.

Мінімальну пенсію прив'язали до прожиткового мінімуму. Тому пенсіонери, які отримували 949 грн, матимуть не менше 1373 грн. Також знімається додаткове оподаткування пенсій у 15% для працюючих літніх людей. У країні таких майже 500 тисяч осіб.

«Частина людей після перегляду пенсій отримуватиме вдвічі більше. Приблизно 1,3 млн українців матимуть до своєї пенсії щомісячно до 200 грн. Для 1,2 млн людей підвищення становитиме від 200 до 500 грн. Два мільйони отримають підви­щення 500–1 000 грн. І ще понад 1,1 млн українців матимуть більше 1 000 грн щомісяч­ної доплати. Окрім цього, 1 жовтня вчергове зросте мінімальна пенсія – до 1 373 грн. Таким чином, зростання виплат цьогоріч торкнеться майже 9 млн з-поміж 11,9 млн пенсіонерів», - повідомляє Прем'єр-міністр України Володимир Гройсман.

 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас