ye-logo.v1.2
8 Квітня, 2020

На Хмельниччині відкривається сезон полювання на косуль та кабанів

Суспільство 1752
Для участі у полюванні мисливці повинні мати при собі відповідні документи
Для участі у полюванні мисливці повинні мати при собі відповідні документи. Фото: rozhyshche.rayon.in.ua

Офіційно полювати дозволено з 4 листопада.

З четвертого листопада розпочинається полювання на диких парнокопитних тварин (кабанів, козуль, оленів, лосів) в мисливських угіддях Хмельниччини. Триватиме він до 31 грудня 2017 року.

Дні полювання – субота та неділя. Про це повідомляє прес-служба Хмельницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Хмельницьке обласне управління ЛМГ нагадує мисливцям: для участі у полюванні мисливці повинні мати при собі відповідні документи – посвідчення мисливця, контрольну картку, дозвіл на користування зброєю та мисливського паспорту на мисливських собак.

Полювати на копитних індивідуально дозволяється в усі дні тижня. Днями колективного та облавного полювання є субота та неділя.

Охорону мисливського фонду від браконьєрства і контроль за дотриманням мисливцями правил полювання, норм добування та техніки безпеки забезпечуватимуть рейдові бригади, до складу яких входять представники державної лісової охорони, мобільних рейдових груп, правоохоронних органів та єгерської служби користувачів мисливських угідь.

Нагадаємо, що збільшено суми відшкодування за незаконне добування диких тварин. Загалом такси за незаконне добування розраховані з урахуванням індексу інфляції та в середньому збільшилися в 4 рази стосовно всіх видів тварин.

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Останні оголошення

Віддалена робота

  Так  Ні, дякую