ye-logo.v1.2
16 Лютого, 2019

На Хмельниччині суд призначив покарання учаснику АТО, який поштою пересилав додому боєприпаси

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 655
Чемеровецький райсуд призначив атовцю покарання за незаконне придбання і зберігання боєприпасів та вибухових речовин
Чемеровецький райсуд призначив атовцю покарання за незаконне придбання і зберігання боєприпасів та вибухових речовин. Фото: oilreview.kiev.ua

Чоловік повністю визнав свою вину.

Чемеровецький районний суд призначив покарання учаснику АТО, який незаконно придбав і зберігав боєприпаси та вибухових речовин. Як повідомляють у прес-службі Апеляційного суду області, чоловік повністю визнав свою вину.

“Суд затвердив угоду про визнання винуватості у вчинені злочину, передбаченого частиною 1 статті 263 ККУ, «Незаконне поводження зі зброєю, бойовими припасами та вибуховими речовинами», укладену між прокурором і учасником бойових дій АТО. У ній сторони узгодили покарання – 3 роки позбавлення волі зі звільненням від відбування покарання з іспитовим терміном - 1 рік”, - йдеться у повідомленні.

У пре-службі суду додають, з'ясувалось, що чоловік, перебуваючи на Луганщині в зоні АТО влітку 2015 року знайшов та переслав поштою додому, на Чемеровеччину, бойові припаси, вибухові речовини та пристрої. Вдома зберігав їх спочатку у гаражі, потім сховав у лісосмузі, де їх і виявили правоохоронці під час огляду. 

Вирок може бути оскаржений до апеляційної інстанції. 

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Робота для вас