ye-logo.v1.2
25 Квітня, 2019

Двох підлітків, які втекли із прийомної сім’ї у Городоцькому районі, знайшли в Одесі

Наталя ГАРМАТЮК Суспільство 910
Хлопців повернули у родину
Хлопців повернули у родину. Фото: tvi.ua

Хлопців неофіційно підприцьовували у курортному місті.

Ще 22 липня з дитячого будинку сімейного типу в селі Іванківці Городоцького району зникли 15-річні Валентин Єштокін та Тарас Андрійчук. Як повідомляють у Нацполіції області, виявилось, хлопці подалися в Одеську область на море.

«У липні прийомні батьки звернулися до поліції із заявою про зникнення дітей. Оголошення про розшук школярів було розміщено у друкованих ЗМІ, на інформаційних інтернет-ресурсах, у соцмережах тощо. Правоохоронці з’ясували, що після зникнення 9-класники декілька днів помандрували Хмельниччиною, побувавши у родичів, а потім вирішили поїхати на море. За словами самих хлопців, там вони розділилися і не спілкувалися між собою», - йдеться у повідомлені правоохоронці.

Поліцейські додають, що першим знайшли Тараса Андрійчука, який підпрацьовував на одному із одеських пляжів. Підлітка впізнала місцева жителька і повідомила про це журналістів «Служби розшуку дітей», які, в свою чергу, зв’язалися з правоохоронцями. Згодом встановили і місце перебування Валентина Єштокіна. Хлопець теж жив в Одесі, де теж неофіційно підпрацьовував. На сьогодні обидва повернулись у сім’ю.

 

Читайте новини на нашому Телеграмі

Коментарі:

До теми

Популярні новини

Останні оголошення

Останні фото та відео

Актуальна рубрика: Все для свята