ye-logo.v1.2
30 Жовтня, 2020

На правах реклами У Хмельницькому та Волочиському районах народний депутат Сергій Лабазюк привітав трударів ранньої зорі

Суспільство 1413
Фото: прес-служба депутата

19-го листопада українці відзначили день працівника сільського господарства.

У переддень свята кращі хлібороби Волочиського району зібралися на урочисті святкування.

З року в рік саме Волочиські аграрії тільки нарощують потенціал та результати сільськогосподарського виробництва. Про це свідчать обласний рейтинг. Досягти якісних та високих врожаїв дозволяє розвиток науки та техніки.

«Наш Волочиський район завжди славився та славиться своїми аграрними традиціями. Ми не залишаємо перші сходинки обласного рейтингу за результатами зібраного врожаю. Переконаний, що так буде і надалі», - сказав у промові голова Волочиської районної державної адміністрації Володимир Сергійчук

В наступному році Урядом та Верховною радою України для аграріїв заплановані позитивні зміни. За чверть століття в перше в нашій державі будуть виділені кошти на розвиток малого фермерства та вітчизняного виробництва сільськогосподарської техніки. Про це зазначив у своєму виступі, під час привітань, народний депутат України Сергій Лабазюк.

«Сьогодні дійсно враховуються наші пропозиції, щодо розвитку малого фермерства, на наступний рік має бути виділено немало – небагато 1 млд. грн., аналогічна ситуація із виробництвом сільськогосподарської техніки. Усе це - це додаткові робочі місця – робочі місця це кошти в місцеві бюджети – це називається колесо економіки, що працюватиме на державу та людей», - сказав під час виступу Сергій Лабазюк.

Окрім слів привітань, народний депутат відзначив 16 ветеранів та заслужених працівників сільського господарства. Представників 30 сільськогосподарських підприємств відзначили і у Хмельницькому районі. Там, у районному будинку культури місцеві посадовці вітальним словом та подарунками привітали кращих трударів.

«Ви ті люди, що не лише забезпечуєте місцевих робочим місцем а державу якісною продукцією. На сьогодні інвестор на селі це людина що допомагає і на ФАП чи амбулаторію, на школу та дитячий садочок. Я вдячний вам за розуміння та заповзятість у вашій нелегкій праці. Нехай вам вона повернеться сторицею», - сказав під час виступу голова Хмельницької районної ради Юрій Мельник.

З найкращими побажаннями та цінними подарунками до присутніх звернулися і представники народного депутата Сергія Лабазюка.

«Напередодні вашого професійного свята, дозвольте вам подякувати за ваш невпинну роботу. Ви підтримуєте наші українські традиції у хліборобській, тваринницькій та інших сферах. Тож дозвольте від себе та він народного депутата Сергія Лабазюка побажати вам міцного здоров’я та злагоди. Гарної погоди та нових рекордних врожаїв», - сказав під час промови помічник народного депутата Леонід Гуцалюк.  

Коментарі:

До теми

Інформація з інших ресурсів

Популярні новини

Інформація з інших ресурсів

Останні оголошення
  Так  Ні, дякую